Bourjois Volume Glamourriasenka pre objem

2×
Bourjois Volume Glamour riasenka pre objem
Bourjois Volume Glamour riasenka pre objem
odtieň 61 Ultra Noir 12 ml
5,40

Kód: BOU0093 | Na sklade
1
Večerné doručenie
pondelok 6. 4. 2020

Popis produktu Bourjois Volume Glamour
Vlastnosti

Maskara Bourjois Volume Glamour s kefkou do tvaru valčeka dodá vašim riasam dvojnásobný objem, prepožičia intenzívnu čiernu farbu a zaistí dokonalý vzhľad už po prvej aplikácii.

Vlastnosti:

  • zdvojnásobuje objem rias bez ich zlepenia
  • jediným ťahom riasy predlžuje a tvaruje
  • zaručuje veľmi vysokú odolnosť
  • dodáva výraznú čiernu farbu
  • umožňuje jednoduchú a rýchlu aplikáciu

Zloženie:

  • prírodný vosk a silikónový kaučuk – vytvára objem rias
  • čierne minerálne pigmenty

Ako aplikovať:
Kefkou maskaru aplikujte od korienkov až po končeky rias ľahkým cik-cak pohybom. V prípade potreby naneste druhú vrstvu.

Vlastnosti

Odtieň
čierny
Typ riasenky
pre citlivé oči, pre objem

O značke Bourjois

Francúzska značka Bourjois, založená v roku 1863 vizionárom Josephom-Albertom Ponsinom, sa špecializuje hlavne na dekoratívnu kozmetiku. Jej prvými produktmi boli voskové make-up tyčinky, určené výhradne pre potreby divadelných hercov a nesúci vtipné názvy ako „Jealous“ („žiarlivý“) či „Lovesick“ („roztúžený“).
Dnes Bourjois dodáva na trh pestrú škálu výrobkov – maskary, ceruzky na oči, rúže, čistiace mlieka, dezodoranty, sprchovacie gély, parfémy a iné – pričom cielia najmä na ženy. Stále sa však snažia držať svojej pôvodnej filozofie a ponúkať zákazníkom špičkovú kvalitu za rozumnú cenu. Make-upy Bourjois sú odvážne, vkusné a elegantné a hodia sa na každú príležitosť aj náladu. Vôňa vás potom prekvapí svojou zmyselnosťou a intenzitou.
Stojí za zmienku, že „mladšia sestra Chanel“ (ako sa Bourjois sama prezentuje) je doslova posadnutá farbami. V jej katalógu nájdete 400 rôznych odtieňov, pričom štvrtina z nich sa každý rok obmieňa v závislosti od aktuálnych trendov. Veľký dôraz sa kladie aj na dizajn obalov – Bourjois dokonca pravidelne vyrába limitované zberateľské série v štýle vintage.
Bourjois si zakladá tiež na tom, že sa neustále snaží vyvíjať nové, inovatívne prípravky. Okrem iného vynašla maskaru s dvoma koncami (Coup de Théâtre) či práškové očné tiene v šikovnej škatuľke so zabudovanou kefkou (Suivez Mon Regard). Kozmetiku Bourjois s obľubou používajú nielen profesionálni maskéri a stylisti, ale aj celý rad celebrít, ako napr. Kate Hudson, Jessica Simpson, Kate Middleton či členovia populárnej chlapčenskej kapely One Direction.
Značka Bourjois iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyzerať krásne, túžia si vytvoriť svoj vlastný osobitý imidž, sú kreatívni a radi sa líčia.  

Recenzie Bourjois Volume Glamour

tracking pixel