BrushArt Basic Pink

štetec na obočie a očné linky

BrushArt Basic Pink štetec na obočie a očné linky
štetec na obočie a očné linky
3,90

Kód: BRU1067 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
už zajtra utorok 21. 5. 2019
Osobný odber
už zajtra utorok 21. 5. 2019
BrushArt Basic Pink
štetec na obočie a očné linky | 3,90

Popis kozmetiky BrushArt Basic Pink

S tenkým zošikmeným štetcom z kolekcie BrushArt Basic Pink ľahko vykreslíte dokonalé očné linky alebo zvýrazníte svoje obočie. Jeho tvar umožní dostať sa čo najbližšie k riasam a perfektný uhol vlákien zabezpečí kontrolu pre vytvorenie precíznej linky s hrúbkou, akú budete chcieť. Môžete ním vytvoriť rôzne efekty, od prirodzeného až po dramatický vzhľad. Vďaka jeho hebkým, no tuhším vláknam s ním jednoducho vytvarujete a zvýrazníte aj svoje obočie. Štetec je vhodný na aplikáciu púdrových, tekutých aj krémových liniek.  

Je vyrobený zo syntetického vlasu, ľahko sa udržuje a vlákna neprestávajú držať svoj tvar. Štetce z kolekcie BrushArt Basic Pink sú vhodné aj na pokožku, ktorá je alergická na prírodný vlas. 

Ako sa starať o štetce BrushArt? Ak používate štetce BrushArt každý deň, odporúčame ich čistiť raz týždenne. Pošúchajte štetce vo vlažnej vode spolu s jemným mydlom alebo v prípravku, ktorý je na tento účel určený. Snažte sa vyhnúť kovovej časti a rukoväti. Ak je v štetci usadený veľmi odolný make-up, môžete k šampónu pridať sódu. Nechajte štetce chvíľu namočené a potom ich pod tečúcou vodou vymyte, pokiaľ nebude stekajúca voda úplne čistá. Zvyšnú vodu potom z vlasov štetca opatrne vytlačte a vytvarujte vlasy do pôvodného stavu. Nechajte prirodzene uschnúť vo vodorovnej alebo zvislej polohe s vláknami smerom dolu. Správna starostlivosť predĺži vašim štetcom ich životnosť a zaručí správne nanesenie make-upu.  

O značke BrushArt

Kozmetické štetce BrushArt | BrushArt, ako už názov značky napovedá, premení každodenné líčenie doslova v umenie. Tieto štetce boli špeciálne vytvorené pre dokonalé nalíčenie tváre, očí i pier. Bezchybný make-up vyžaduje precióznosť v nanášaní, ktorú štetce BrushArt dosahujú za použitia kvalitných materiálov.
Ponuku značky BrushArt tvorí ucelená rada kozmetických štetcov pre akýkoľvek typ líčenia. Kolekcia BrushArt Eye je zameraná na štetce na líčenie očí a obočia, kolekciu BrushArt Face tvoria štetce na nanášanie líceniek, púdrov a make-upu, kolekcia BrushArt Lip je zameraná na štetce na nanášanie rúžov a leskov.