Prejsť na hlavný obsah
BYREDO Bal D'Afrique parfumovaná voda unisex
BYREDO Bal D'Afrique parfumovaná voda unisex
BYREDO Bal D'Afrique parfumovaná voda unisex
Hlava
neroli, bergamot, citrón, buchu
Srdce
fialka, jazmín, cyklámen
Základ
vetiver, pižmo, céder, čierna ambra
Druh vôneorientálna, kvetinová, drevitá

Fascinujúce zážitky z Afriky a oslava jej kultúry vyjadrená vôňou

Ako milostný dopis pre Afriku v podobe vône – tak sa dá popísať parfumovaná voda BYREDO Bal D'Afrique. Pri každom privoňaní sa prostredníctvom zmyslov vydáte na imaginárnu cestu po Afrike.

  • kvetinová vôňa
  • gendrovo neutrálna
  • vegánska

Zloženie vône
Najprv sa rozvonia aksamietnica, sladko citrusový bergamot a exotická aróma éterického oleja buchu. Po chvíli sa pripoja kvetinové tóny fialky a cyklámenu so živým vyznením. Základné tóny sa rozvíjajú najneskôr a patria marockému cédrovému drevu a vetiveru.

Príbeh vône
Bohatá, komplexná a súčasne luxusná je vôňa BYREDO Bal D'Afrique. Oslavuje africkú kultúru a jej vplyv. Je vyjadrením pocitu z Afriky, ktorý z tohto kontinentu získal sám tvorca vône Ben Gorham. Benov otec cestoval dlhé roky po Afrike a zápisky z týchto ciest zanechali na Bena silný dojem.

„Bal d’Afrique je jedna z mojich prvých vôní. V čase jej vzniku som bol posadnutý pretvorením spomienok do vône. Zároveň som sa cítil dostatočne sebavedomý na to, aby som do nej zahrnul imaginárnu zložku.“ Takto popisuje príbeh vzniku vône Ben Gorham, kreatívny riaditeľ značky BYREDO.

BYREDOBal D'Afrique parfumovaná voda unisex

27×
100 ml
240,00

Na sklade | 240,00 / 100 ml, vr. DPH | Kód: BYR0541
1
Večerné doručenie
štvrtok 30. 5. 2024
Osobný odber
štvrtok 30. 5. 2024