Prejsť na hlavný obsah
Calvin Klein Eternity Eau Fresh parfumovaná voda pre ženy
Calvin Klein Eternity Eau Fresh parfumovaná voda pre ženy
Calvin Klein Eternity Eau Fresh parfumovaná voda pre ženy
Hlava
pivonka
Srdce
absolut jazmínu
Základ
hruška
Druh vôneovocná, kvetinová, vodná

Pôvab, sviežosť a vôňu kvetov, ktoré vás okúzlia pri prechádzke záhradami, zažijete s parfumovanou vodou pre ženy Calvin Klein Eternity Eau Fresh. Jej delikátna vonná kompozícia, v ktorej sa zrkadlí romantika a spontánnosť prírody, je oslavou večnej lásky.

  • kvetinová vôňa s ovocnými a vodnými tónmi
  • predstavená spolu s pánskou vôňou Calvin Klein Eternity for Men Cologne
  • uvedená na trh v roku 2020

Zloženie vône
Úvodné tóny patria lahodnej šťavnatej hruške a postupne sa do nich vmieša žiarivá, omamná a bohatá vôňa jazmínu. Potom sa pripojí rýdzo ženská ingrediencia – pivonka a predovšetkým záverečné tóny patria mäkkým nôtam ambry a dreva, s ktorými vôňa získa mladistvý energický náboj.

Príbeh vône
Vôňa Calvin Klein Eternity Eau Fresh je modernou a odľahčenou interpretáciou ikonickej Calvin Klein Eternity. Dvojica parfumérok sa inšpirovala sviežosťou vládnucou v kvetinových záhradách a ladnými tvarmi, ktoré sa objavujú na dokonale hladkej morskej hladine. Elegantný tvar fľaštičky zostáva rovnaký ako pri predchádzajúcich vôňach Eternity a jemne ružový odtieň toaletnej vody evokuje hravosť a ženskosť.

Na pozadí tejto vône aj v jej kampani sa odohráva príbeh zamilovanej dvojice, ktorú už dlhé roky spája pravá láska. Objavuje sa tu modelka Christy Turlington Burns po boku svojho manžela. Jej tvár bolo vidieť v kampani pre Calvin Klein Eternity už v roku 1988.

Calvin KleinEternity Eau Fresh parfumovaná voda pre ženy

23×
Doprava zadarmo
115,00
O 48 % výhodnejšie
100 ml
58,80

Na sklade | 58,80 / 100 ml, vr. DPH | Kód: CAK17340
1
Chcem sa dozvedieť o gravírovaní viac
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 22. 7. 2024
Osobný odber
utorok 23. 7. 2024