Calvin KleinObsessed Intense parfumovaná voda pre mužov

Calvin Klein Obsessed Intense parfumovaná voda pre mužov
Calvin Klein Obsessed Intense parfumovaná voda pre mužov
30 ml

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: CAK9112

Pánska parfumovaná voda Obsessed Intense od značky Calvin Klein je príbehom o prežitej láske, ktorá vo vás už navždy vyvolá pocity úplnej oddanosti, vášne a neskrývanej posadnutosti.

  • orientálne-drevitá vôňa so sladkastými podtónmi
  • pre charizmatického moderného muža
  • vhodná na deň, ale i na špeciálne príležitosti

Zloženie vône
V samom úvode vás zasiahne svieža záplava grapefruitu, rebarbory a hrejivých guličiek sečuánskeho korenia. Po krátkej chvíli sa prejaví srdce vône, v ktorom sa prepájajú akordy cédrových lístkov, pižmového kašmeranu a aromatického šachora. Kompozícia je vystavaná na základe z drevín, sladkej vanilky a hrejivého jantáru, ktorý vôni dodáva potrebnú hĺbku, zmyselnosť a dlhú výdrž.

Príbeh vône
Kolekcia vôní Obsessed z dielne značky Calvin Klein pretvára zažité štandardy vnímania dámskych a pánskych vôní. Dámska parfumovaná voda obsahuje levanduľu – ingredienciu tak typickú pre pánske parfumy, kým pánska vôňa stavia na základe zo sladkej a elegantnej vanilky. Obsessed Intense, uvedená na trh v roku 2018, je výraznejší variant vône Obsessed z roku 2017.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
sečuánske korenie, grapefruit, rebarbora
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
šáchor, céder, kašmeran
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
gurjunový balzám, ambra, guajakové drevo, čierna vanilka
Druh vône
orientálna, drevitá

Značku založil v roku 1968 Calvin Klein so svojím obchodným partnerom Barry Schwartzom. V 80. rokoch povýšil Calvin Klein obyčajné džínsy na dizajnový doplnok každého šatníku, keď začal vyšívať svoje meno na zadné vrecko nohavíc.

Čisté línie a jednoduchý štýl značky Calvin Klein sú povestné. To isté platí i pre parfémy Calvin Klein, ktoré sa stali ikonickými nielen pre svoje nezameniteľné vonné kompozície, ale i pre dokonalý dizajn. Prvé vône vznikali na konci 70. rokov a pre mnohých dodnes zachytávajú ducha tohto desaťročia, v ktorom boli vydané.

Začiatkom 90. rokov boli na trh uvedené revolučné vône Obsession a Eternity, ktoré sa stali legendami a definitívne tak potvrdili miesto Calvina Kleina vo svete parfémov. Vône Calvin Klein vznikajú v spolupráci s poprednými parfemármi celého sveta a pod záštitou jednej z najväčších vedúcich kozmetických spoločností Coty.