Captain Fawcett Shavingkamenec

Captain Fawcett Shaving kamenec
Captain Fawcett Shaving kamenec
90 g
8,40

Kód: CFW1310 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
pondelok 8. 6. 2020
Osobný odber
již dnes

Popis produktu Captain Fawcett Shaving
Vlastnosti

Klasické holenie sa teší stále väčšej obľube. Produkt Captain Fawcett Shaving je nevyhnutným kúskom do vašej kozmetickej výbavy.

Vlastnosti:

  • dizajnové vyhotovenie
  • prírodný materiál
  • pomáha k hladkému a precíznemu oholeniu

Použitie:
Postupujte podľa priloženého návodu.

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti

O značke Captain Fawcett

Táto značka nesie meno neohrozeného edwardianského cestovateľov a prieskumníka, kapitána Peabodyho Fawcetta. Ten v roku 1905 bez stopy zmizol počas pátrania po prameňoch tajomnej rieky Ubangi – jedného z hlavných prítokov Konga.

O 92 rokov neskôr bol na povale istého domu objavený starý otlčený kufor s veľmi cenným obsahom. Išlo predovšetkým o toaletné puzdro plné rôznych balzamov, mastí a olejov, ktoré Fawcett a jeho spoločníci počas svojich dobrodružných expedícií používali. Okrem neho sa v polorozpadnutej cestovnej batožine nachádzali tiež obsiahle denníky, ktorých stránky ukrývajú fascinujúce príbehy o nedostatku, vytrvalosti a odvahe prekonávať prekážky, a podrobné zoznamy exotických ingrediencií, z ktorých kapitán vyššie spomínané prípravky vyrábal.

Vďaka tomu dnes v ponuke Captain Fawcett nájdete skutočne unikátne produkty. Nie div, že kozmetika Captain Fawcett si rýchlo získala obrovskú obľubu a na jej účinky prisahá celý rad známych osobností. Značka Captain Fawcett určite zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú podčiarknuť svoj imidž džentlmena, sú nároční, neuspokoja sa s málom a túžia cestovať po svete a objavovať jeho dosiaľ nepoznané krásy.

Recenzie Captain Fawcett Shaving