Prejsť na hlavný obsah
Chopard Musk Malaki parfumovaná voda unisex
Chopard Musk Malaki parfumovaná voda unisex
Chopard Musk Malaki parfumovaná voda unisex
Hlava
pižmo
Srdce
čierne korenie, céder
Základ
koža
Druh vôneorientálna, drevitá

Rovnako uchvacujúca ako presnosť hodiniek a krása šperkov Chopard je aj parfumovaná voda unisex Chopard Musk Malaki. Pár kvapiek na vašej koži zaistí, že kdekoľvek sa objavíte, zanecháte za sebou stopu luxusu, ktorú do vône vnáša podmanivé pižmo.

  • dokonalá vôňa pre ženy aj mužov
  • súčasť kolekcie vôní Chopard Malaki
  • o vôňu sa zaslúžil parfumér Nicolas Beaulieu

Zloženie vône:
Čistá a dominantná vôňa pižma poteší vaše zmysly ihneď po prvom privoňaní. I keď je pižmo dokonalé aj samo osebe, po chvíli sa začne rozvíjať štipka čierneho korenia, ktorá dodá vôni jemne korenistú pikantnosť a obohatia ju tiež zamatové tóny cédra. Len čo tieto zložky začnú odznievať, zmyselne vystúpi do popredia vôňa kože.

Príbeh vône:
Kolekciu vôní Chopard Malaki, v ktorej boli už predstavené parfumované vody s ružou, oudom či ambrou vo svojich vonných kompozíciách, doplňuje teraz Chopard Musk Malaki. Ako je z názvu zrejmé, dominantnou ingredienciou je tu pižmo. V kombinácii s ďalšími vzácnymi zložkami vytvára unikátnu unisex vôňu, ktorej flakón zostáva verný dizajnu kolekcie Malaki.

Minimalistická fľaštička podčiarkuje čistý charakter pižma. Navyše ju zdobia strieborné prvky, ktoré pripomínajú nehrdzavejúcu oceľ hodiniek Chopard.

ChopardMusk Malaki parfumovaná voda unisex

5×
130,00
O 67 % výhodnejšie
80 ml
42,20

Na sklade | 52,75 / 100 ml, vr. DPH | Kód: CHP0517
1
Chcem sa dozvedieť o gravírovaní viac
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 15. 4. 2024
Osobný odber
už zajtra pondelok 15. 4. 2024