Coach Coach Eau de Toilettetoaletná voda pre ženy

21×
Coach Coach Eau de Toilette toaletná voda pre ženy
Coach Coach Eau de Toilette toaletná voda pre ženy
50 ml
26,50

Kód: COA0092 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 17. 8. 2020
Osobný odber
pondelok 17. 8. 2020

Popis parfému Coach Coach Eau de Toilette
Zloženie

Rovnako ako New York, odkiaľ značka Coach pochádza, je plná kontrastov aj toaletná voda pre ženy Coach Coach Eau de Toilette. Skrýva v sebe atmosféru rušného mesta aj nežnú ženskosť, vonia po romantickej ruži aj šťavnatom grapefruite a skvele sa hodí tak do víru veľkomesta, ako aj na bezstarostné letné dni v prírode.

  • svieža kvetinová vôňa s ovocnými tónmi
  • inšpirovaná prírodou a ženskou krásou
  • ideálna predovšetkým na jar a leto

Zloženie vône
Ako prvá vstupuje do hry sladká vôňa hrušky, grapefruit a šťavnatá mandarínka. Potom sa začnú prejavovať akordy ruže a jazmínu sambac. Na záver potešia vaše zmysly hrejivé santalové drevo, dubový mach, pižmo a extrakt z bieleho cédra.

Príbeh vône
Dámska vôňa Coach Eau de Toilette bola uvedená na trh v roku 2016 a za jej vonnou kompozíciou stojí Nathalie Gracia-Cetto a Sonia Constant. Flakón vône pripomína svojím tvarom otočný zámok, ktorý zdobí ikonické kabelky značky Coach. Luxusný vzhľad podčiarkuje visačka a typické logo s kočiarom ťahaným koňmi.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
ružový grapefruit, mandarínka, hruška
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
bulharská ruža, biela ruža, jazmín sambac
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
santalové drevo, dubový mach, pižmo, extrakt z bieleho cédra
Druh vône
kvetinová

O značke Coach

Coach – vôňa ikonickej americkej značky. Americká značka koženého tovaru Coach je známa predovšetkým exkluzívnymi dámskymi kabelkami, ale po celom svete je obľúbený aj jej ďalší tovar, ktorý dnes zahŕňa okrem iného odevy, obuv, okuliare, batožinu, doplnky a v neposlednom rade parfémy.

História značky Coach sa začala písať v roku 1941, keď skupina šiestich remeselníkov pracujúcich s kožou na Manhattane založila jej predchodcu. Čoskoro sa spoločnosť rozšírila o Milesa a Lillian Cahnovcov, ktorí ju nasmerovali k hviezdnej budúcnosti vďaka svojim skúsenostiam z oblasti koženého tovaru a výroby batožiny a svojmu citu pre obchod.

Značka, ktorá začínala ako dielňa rodinného štýlu poháňaná oddanosťou svojich zakladateľov voči kvalite, majstrovskému remeselníctvu a inováciám, sa po niekoľkých dekádach stala ikonickou americkou značkou batožiny, doplnkov a parfémov. Niekoľkokrát počas svojej existencie zmenila majiteľa, ale vždy si zachovala renomé jednej z najobľúbenejších vo svojom odbore, okrem iného vďaka pretrvávajúcemu dôrazu na precíznosť a tie najlepšie materiály.

V roku 2007 uviedla na trh prvý parfém a aj v tomto odbore vyniká Coach svojou vášňou pre kvalitu, dokonalosť a moderný dizajn. Dnes má na svojom konte viac ako dve desiatky vôní pre ženy i mužov, ktoré vytvára v spojení s Estée Lauder. Kreatívne sa na parfémoch značky Coach podieľa spoločnosť Firmenich a návrhárky parfémov Honorine Blanc a Celine Barel.  

Recenzie Coach Coach Eau de Toilette