Prejsť na hlavný obsah

Coco & Eve

O značke Coco & Eve

Plná vyživujúceho a revitalizujúceho kokosového oleja, šťavnatých fíg, manga alebo papáje – taká je vegánska kozmetika Coco & Eve. Pomôže vám zachrániť poškodené vlasy a dodať telu prirodzený bronzový nádych či zaplaviť pokožku štedrou dávkou hydratácie. A odkiaľ pochádza inšpirácia a väčšina zložiek produktov značky Coco & Eve? Zo srdca nedotknutej exotickej prírody ostrova Bali.

 

Príbeh kozmetiky Coco & Eve sa začal písať medzi vulkanickými plážami a bujnými dažďovými pralesmi na ostrove Bali. Austrálčanka Emily Hamilton strávila nespočet dovoleniek objavovaním tohto tropického raja a zamilovala si jeho prírodu. Pri jednom výšľape na miestnu sopku sa jej v hlave zrodila myšlienka. Čo keby spútala krásu a kúzlo Bali a ukryla ich do kozmetických produktov, v ktorých by skombinovala prírodné výťažky s vedou a technológiami? Keď potom vybrala kokosový olej ako hlavnú zložku, ktorú budú vlasy a pokožka doslova milovať, vznikla v roku 2015 značka Coco & Eve.

S prírodnou kozmetikou Coco & Eve si aj pri každodennej starostlivosti o vlasy či telo budete pripadať ako na nekonečnej dovolenke. Maska na vlasy Coco & Eve sa stane hrdinom pre každého, kto bojuje s vysušenými a poškodenými vlasmi. Tá, ktorá bola prvým produktom značky a preslávila ju po celom svete, sa volá Coco & Eve Like a Virgin. Využíva panenský kokosový olej a výťažky z fíg a navracia vlasom pôvodnú krásu. Nenechajte si ujsť ani samoopaľovaciu penu Coco & Eve Sunny Honey. Vytvorí to, čomu budete hovoriť „Coco & Eve opálenie“ – bronzovo sfarbenú a žiarivú pokožku.

celý text skryť text