Collistar Mascara Infinito riasenka pre objem a natočenie rias

74×
Collistar Mascara Infinito riasenka pre objem a natočenie rias
Collistar Mascara Infinito riasenka pre objem a natočenie rias
Odporúčaná maloobchodná cena
28,60

Ušetríte 53%
odtieň Extra Nero 11 ml
13,55

123,18 / 100 ml, vr. DPH
Kód: COL0288 | Na sklade
1
Darček pre vás
Liftingový krém Collistar 15 ml získate zadarmo k nákupu tejto značky nad 39 €.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Kuriérom GLS
už zajtra streda 10. 3. 2021
Osobný odber
už dnes

Popis produktu Collistar Mascara Infinito
Vlastnosti

Hustota, objem, natočenie a lesk – vaše riasy ešte nikdy neboli také úžasne zvodné. Collistar Mascara Infinito predstavuje maskaru novej generácie, ktorá zaručuje maximálnu definíciu a dlhotrvajúcu výdrž pre absolútne perfektný očný make-up.

Vlastnosti:

  • dodáva riasam nekonečný objem bez zaťažovania
  • obaľuje riasy intenzívne čiernou farbou už s prvou aplikáciou
  • dokonale riasy oddeľuje a opticky násobí ich množstvo
  • perfektne riasy natáča a zachováva ich flexibilitu
  • má revolučnú kefku vyrobenú z mäkkého elastoméru

Zloženie:

  • prírodné vosky – zaisťujú riasam objem
  • šelak (prírodná živica) – udržuje riasy pružné, hladké a lesklé

Ako aplikovať:
Plynulým ťahom prečešte riasy kefkou od korienkov až po končeky. Aplikujte na horné aj dolné riasy.

Vlastnosti

Odtieň
čierny
Typ riasenky
tvarujúca, pre objem

O značke Collistar

Parfémy Collistar | Kozmetika Collistar – Collistar bola pôvodne len divíziou istej talianskej farmaceutickej spoločnosti. V roku 1983 sa však do jej čela postavila Daniela Sacerdote a dala jej úplne nový smer. Dnes si tovar tejto značky môžete kúpiť v približne 2 500 parfumériách a obchodných domoch v Taliansku a vo viac ako 3 000 predajniach v zahraničí.
Filozofia firmy je jednoduchá – ponúkať extrémne kvalitnú a účinnú kozmetiku za konkurencieschopnú cenu. Collistar si zakladá na tom, že dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov zo všetkých dôležitých cieľových skupín – mladých ľudí, seniorov, jedincov s precitlivenosťou alebo suchou pokožkou a pod.
Vďaka tomuto prístupu sa Collistar môže pochváliť mnohými úspechmi. Je popredným talianskym výrobcom parfémov a vyvinula celý rad revolučných prípravkov – kapsuly s pleťovým sérom, kompaktný bronzový púder a ďalšie unikátne produkty. Jeden z nich, Nourishing Supermoisturizing Compact Cream, bol dokonca vystavený v Národnom múzeu vedy a techniky Leonarda da Vinciho v Miláne.
Nie div, že v niektorých strategických segmentoch (anticelulitídne prípravky, starostlivosť pre mužov, antiaging atď.) sa Collistaru rýchlo podarilo dosiahnuť vysoký podiel na trhu. Obrovskej popularite sa teší napríklad jej aromaterapeutický rad alebo originálne koncipované spreje na opaľovanie.
Collistar je veľkým inovátorom aj v oblasti marketingu. Ako prvá na svete začala na propagáciu kozmetiky využívať reklamné kampane v tzv. „redakčnom štýle“. Jej webové stránky, čo sa týka dizajnu aj obsahu, pripomínajú klasické tlačené katalógy – obsahujú teda fotografie, detailné popisy a, samozrejme, ceny.
Značka Collistar iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyskúšať najlepšie talianske vône, zháňajú prvotriednu a efektívnu kozmetiku, trpia celulitídou alebo inými kožnými problémami.  

Recenzie Collistar Mascara Infinito74