Collistar Special Perfect Tan Intensive Ultra-rapid Supertanning Treatment krém na opaľovanie SPF 6

Collistar Special Perfect Tan Intensive Ultra-rapid Supertanning Treatment krém na opaľovanie SPF 6
Collistar Special Perfect Tan Intensive Ultra-rapid Supertanning Treatment krém na opaľovanie SPF 6
Doprava zadarmo
200 ml
28,60

14,30 / 100 ml, vr. DPH
Kód: COL0313 | Na sklade
1
Darček pre vás
Nakúpte produkty Collistar nad 35 € a ako darček získate 15 ml pleťový hydratačný gél.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Večerné doručenie
už zajtra piatok 6. 8. 2021
Osobný odber
už zajtra piatok 6. 8. 2021

Popis Collistar Special Perfect Tan Intensive Ultra-rapid Supertanning Treatment
Vlastnosti

Ochranný opaľovací prípravok Collistar Special Perfect Tan je nevyhnutnou súčasťou starostlivosti o pokožku pri pobyte na slnku.

Vlastnosti:

  • chráni kožu pred UVA aj UVB žiarením
  • dodáva pokožke potrebnú hydratáciu
  • podporuje prirodzený proces opaľovania
  • zintenzívňuje a predlžuje opálenie

Použitie:
Aplikujte ochranné prostriedky v dostatočnom množstve a opakovane.

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Ochranný faktor
nízka ochrana (SPF 6 – SPF 10)

O značke Collistar

Parfémy Collistar | Kozmetika Collistar – Collistar bola pôvodne len divíziou istej talianskej farmaceutickej spoločnosti. V roku 1983 sa však do jej čela postavila Daniela Sacerdote a dala jej úplne nový smer. Dnes si tovar tejto značky môžete kúpiť v približne 2 500 parfumériách a obchodných domoch v Taliansku a vo viac ako 3 000 predajniach v zahraničí.
Filozofia firmy je jednoduchá – ponúkať extrémne kvalitnú a účinnú kozmetiku za konkurencieschopnú cenu. Collistar si zakladá na tom, že dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov zo všetkých dôležitých cieľových skupín – mladých ľudí, seniorov, jedincov s precitlivenosťou alebo suchou pokožkou a pod.
Vďaka tomuto prístupu sa Collistar môže pochváliť mnohými úspechmi. Je popredným talianskym výrobcom parfémov a vyvinula celý rad revolučných prípravkov – kapsuly s pleťovým sérom, kompaktný bronzový púder a ďalšie unikátne produkty. Jeden z nich, Nourishing Supermoisturizing Compact Cream, bol dokonca vystavený v Národnom múzeu vedy a techniky Leonarda da Vinciho v Miláne.
Nie div, že v niektorých strategických segmentoch (anticelulitídne prípravky, starostlivosť pre mužov, antiaging atď.) sa Collistaru rýchlo podarilo dosiahnuť vysoký podiel na trhu. Obrovskej popularite sa teší napríklad jej aromaterapeutický rad alebo originálne koncipované spreje na opaľovanie.
Collistar je veľkým inovátorom aj v oblasti marketingu. Ako prvá na svete začala na propagáciu kozmetiky využívať reklamné kampane v tzv. „redakčnom štýle“. Jej webové stránky, čo sa týka dizajnu aj obsahu, pripomínajú klasické tlačené katalógy – obsahujú teda fotografie, detailné popisy a, samozrejme, ceny.
Značka Collistar iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyskúšať najlepšie talianske vône, zháňajú prvotriednu a efektívnu kozmetiku, trpia celulitídou alebo inými kožnými problémami.  

Recenzie Collistar Special Perfect Tan Intensive Ultra-rapid Supertanning Treatment