CubaPrestige darčeková sada X. pre mužov

Cuba Prestige darčeková sada X. pre mužov
Cuba Prestige darčeková sada X. pre mužov
darčeková sada X. pre mužov
14,90

Kód: CUB01604 | Na sklade

Gold toaletná voda 35 ml + Red toaletná voda 35 ml + Blue toaletná voda 35 ml + Orange toaletná voda 35 ml

1
Večerné doručenie
už zajtra streda 20. 10. 2021
Osobný odber
už zajtra streda 20. 10. 2021

Popis Cuba Prestige
Zloženie

Nemôžete sa rozhodnúť, ktorá vôňa vám sedí najlepšie? Pánska parfémová sada Cuba Prestige obsahuje miniatúrky niekoľkých vôní, vďaka ktorým môžete každý deň voňať inak. Po ktorej siahnete ako prvej?

Vlastnosti:

  • skvele sa hodí ako darček

Obsah sady:

  • Gold toaletná voda 35 ml
  • Red toaletná voda 35 ml
  • Blue toaletná voda 35 ml
  • Orange toaletná voda 35 ml

Zloženie

Druh vône
iné
Typ sady
darčeková sada

O značke Cuba

Parfémy Cuba | Cuba - vôňa inšpirácie a originality. Značka Cuba obohacuje svet vôní o úplne originálne, vysoko kvalitné a cenovo dostupné francúzske parfémy pre mužov aj ženy. Ponuka parfémov Cuba vždy zodpovedá najnovším svetovým trendom, ktoré prezentuje v úchvatne originálnych flakónoch a s inšpirujúcimi názvami.

Producenti parfémov značky Cuba nevynechajú jedinú významnú udalosť na poli vôní, navštevujú veľtrhy parfémov v Paríži, Bologni, Sao Paule či Moskve a do svojich vôní, ktoré sledujú módne trendy, vkladajú inšpiráciu zo svojich ciest.

Parfémy Cuba majú vždy originálne a krásne flakóny inšpirované slávnymi kubánskymi cigarami. Ľubozvučné názvy vôní ako napríklad Cuba Carnaval, Cuba mexico Maya či Cuba City Holywood naznačujú, že sa jedná o vône pre milovníkov originality so širokými obzormi. Pánske vône Cuba majú príjemnú kompozíciu od sviežich až po orientálne s tónmi tabaku. Dámske potom ukrývajú romantické tóny kvetín či sviežu vôňu citrusov.

S parfémami značky Cuba načerpáte inšpiráciu všetkými zmyslami.

Recenzie Cuba Prestige