Curaprox Prime Refill CPSnáhradné medzizubné kefky v blistrovom balení

Curaprox Prime Refill CPS náhradné medzizubné kefky v blistrovom balení
Curaprox Prime Refill CPS náhradné medzizubné kefky v blistrovom balení
CPS 06 0,6 - 2,2 mm 12 ks
13,90

Kód: CUR0233 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra piatok 2. 10. 2020
Osobný odber
už zajtra piatok 2. 10. 2020

Popis produktu Curaprox Prime Refill CPS

Nepodceňujte starostlivosť o zuby. Medzizubná kefka Curaprox Prime Refill CPS má mimoriadne jemné štetinky, ktoré spoľahlivo preniknú aj do ťažko dostupných miest. Na dôkladné vyčistenie medzizubných priestorov vám potom postačí len jeden pohyb tam a späť. 

Tieto náhradné medzizubné kefky sú určené na použitie s držiakom Curaprox (nie je súčasťou balenia).

Vlastnosti:

  • čistí zle dostupné, medzizubné priestory v ústach
  • nedráždi a nepoškodzuje zuby ani ďasná
  • pomáha predchádzať vzniku zubných kazov
  • znižuje riziko zápalu ďasien a zápach z úst
  • jednoduchá výmena

Ako používať:
Umiestnite medzizubnú kefku do držiaka Curaprox na to určeného a vyčistite medzizubné priestory. Stačí jediný pohyb kefkou vpred a vzad.

O značke Curaprox

p>Kozmetika Curaprox | Curaprox – švajčiarska precíznosť v dentálnej starostlivosti. Curaprox je značka špičkových nástrojov pre zubnú hygienu, vyvíjaných švajčiarskou spoločnosťou priekopníckych odborníkov na orálne zdravie a individuálnu dentálnu preventívnu starostlivosť, Curaden International AG, v spolupráci s dentálnymi odborníkmi na výučbu, výskum a prax.
Spoločnosť Curaden sa už desiatky rokov zameriava predovšetkým na výrobu a vývoj kvalitných zubných a medzizubných kefiek, pričom hlavnými bodmi jej filozofie sú perfektne čisté zuby, efektívne čistenie zubov bez poranenia a partnerstva s najlepšími špecialistami v odbore.
Komplexný rad zubných kefiek Curaprox zahŕňa kefky na čistenie viditeľných miest zubov s rôznym stupňom tvrdosti a počtu štetín podľa špecifických potrieb zubov, napríklad citlivých, širokú škálu medzizubných kefiek či kefky vyvinuté špeciálne pre deti.
Manuálne zubné kefky Curaprox nemajú obvyklé nylonové vlákna, ale patentované CUREN® vlákna, ktoré sú až neskutočne jemné a nežné. Vďaka jemnosti vlákien sú tieto kefky atraumatické, čiže bez rizika poranenia pri používaní, hustota vláken zabezpečuje najvyššiu efektivitu, malá, kompaktná a mierne šikmá hlavička kefky umožňuje ľahký prístup ku všetkým miestam, ktoré treba vyčistiť, a osemhranná rukoväť zaistí správny uhol držania kefky pri čistení.
Aj medzizubné kefky Curaprox sú nesmierne efektívne a šetrné. Kombinujú ultrajemné patentované vlákna, ktoré sa v medzizubnom priestore rozvinú, s tenkým chirurgickým drôtikom, a tak dôkladne vyčistia celý medzizubný priestor bez poškodenia ďasna, ktoré môže spôsobiť napríklad zubná niť. Na šetrnosť myslí Curaden, samozrejme, ešte o to viac u detí, a tak sú kefky pre deti CURAkid dokonalé a nežné nástroje prvej ústnej hygieny pre batoľatá a malé deti a ústna hygiena je s nimi zábavná a príjemná.
Cieľom značky Curaprox je udržať zuby zdravé po celý život.  

Recenzie Curaprox Prime Refill CPS