O značke Darphin

Dermatokozmetika Darphin spája v sebe prírodné, ekologicky získané suroviny s najmodernejšími vedeckými i technologickými metódami. Zodpovedá tak trendom súčasnosti, zároveň sa však inšpiruje aj francúzskou históriou. Účinky rastlinných sér, esenciálnych olejov a ochranných krémov si totiž zamilovala už aj Mária Antoinetta. V produktoch Darphin navyše pôsobia všetky tieto látky synergicky a tento výnimočný trojdimenzionálny koncept je pri výrobe neustále vylepšovaný a zdokonaľovaný.

 

„Pleť ženy je zrkadlom, ktoré odráža jej život,“ tvrdí Pierre Darphin. Botanik, dermatológ, kinezioterapeut a majster receptúr, zakladateľ tejto luxusnej značky parížskej kozmetiky. Poskytnite aj vy svojej pleti individualizovanú starostlivosť Darphin, ktorá využíva silu čistých rastlinných esencií, ktoré vám pomôžu k ešte krajšiemu „ja“.

Čo vašu pleť trápi najviac? Aký máte typ? A aký vzhľad chcete dosiahnuť? Kozmetika Darphin pracuje so všetkými ukazovateľmi, ako sú vek, klíma, výživa alebo spôsob života, pre určenie ošetrujúceho programu presne na mieru vašej pleti. Vďaka správnej kombinácii 3 produktov – séra, aromatickej starostlivosti a krému – vám Darphin ponúka skutočne individuálne riešenie. Všetky produkty si vás navyše získajú nielen svojou účinnosťou, ale aj príjemnými textúrami a jemnými vôňami, ktoré navodia pocit pokoja a pohody.

celý text skryť text

Najpredávanejšie