Prejsť na hlavný obsah

Darphin

Darphin

Vysokoúčinná starostlivosť o pleť Darphin je spojením prírodných receptúr a unikátnych masáží, ktoré si možno ľahko zaradiť do pravidelnej starostlivosti. Spoločne formujú krásu pleti od úplných základov a prinášajú viditeľné výsledky.
 
Pierre Darphin bol botanik, kinezioterapeut a súčasne majster receptúr. Vytýčil si neľahký cieľ, a to nájsť tie najčistejšie a najkoncentrovanejšie prírodné esencie. Ich silu chcel využiť na vytvorenie pleťovej starostlivosti, ktorej účinky sa prejavia v okamihu, keď splynie s pleťou. To sa mu aj podarilo a vyvinul tak produkty, ktoré pleti dodávali potrebnú výživu.
 
Darphin šiel ale ešte ďalej. Využil svoje znalosti o fungovaní svalových a kostrových štruktúr. Vedel, že ovplyvňujú krvný obeh, a tak prišiel s unikátnou technikou omladenia tvárových svalov – kineziomasážami, ktoré podporujú výsledky aplikovaných prípravkov.
 
Vysokoúčinné, čisto prírodné receptúry využíva kozmetika Darphin vo svojich produktoch dodnes. Medzi najobľúbenejšie patrí rad pre citlivú pleť Darphin Intral. Z kolekcie Darphin Hydraskin vyberajú majitelia suchšej pleti najčastejšie krém Darphin Hydraskin Light. Starostlivosť o pleť Darphin dopĺňa aj celý rad čisto prírodných olejov Darphin pre všetky typy pleti a navyše s nádhernou vôňou.

celý text skryť text