Darphin

Mrzí nás, že ste nenašli, čo ste hľadali. Veríme však, že si vďaka našej širokej ponuke vyberiete iný produkt, ktorý vám urobí rovnakú radosť.

celý text skryť text

Podobné značky ako Darphin

Estée LauderCliniquePayotElemis

Darphin

Dermatokozmetika Darphin spája v sebe prírodné, ekologicky získané suroviny s najmodernejšími vedeckými i technologickými metódami. Zodpovedá tak trendom súčasnosti, zároveň sa však inšpiruje aj francúzskou históriou. Účinky rastlinných sér, esenciálnych olejov a ochranných krémov si totiž zamilovala už aj Mária Antoinetta. V produktoch Darphin navyše pôsobia všetky tieto látky synergicky a tento výnimočný trojdimenzionálny koncept je pri výrobe neustále vylepšovaný a zdokonaľovaný.

 

„Pleť ženy je zrkadlom, ktoré odráža jej život,“ tvrdí Pierre Darphin. Botanik, dermatológ, kinezioterapeut a majster receptúr, zakladateľ tejto luxusnej značky parížskej kozmetiky. Poskytnite aj vy svojej pleti individualizovanú starostlivosť Darphin, ktorá využíva silu čistých rastlinných esencií, ktoré vám pomôžu k ešte krajšiemu „ja“.

 Kozmetika Darphin pracuje so všetkými ukazovateľmi, ako sú vek, klíma, výživa alebo spôsob života, aby určila ošetrujúci program presne na mieru vašej pleti. Vďaka správnej kombinácii 3 produktov – séra, aromatickej starostlivosti a krému – vám Darphin ponúka skutočne individuálne riešenie. Vyskúšajte napríklad známy očný krém Darphin, upokojujúce sérum Darphin Intral alebo hydratačný krém Darphin Hydraskin.

celý text skryť text