Darphin

Darphin

Dermatokozmetika Darphin spája v sebe prírodné, ekologicky získané suroviny s najmodernejšími vedeckými i technologickými metódami. Zodpovedá tak trendom súčasnosti, zároveň sa však inšpiruje aj francúzskou históriou. Účinky rastlinných sér, esenciálnych olejov a ochranných krémov si totiž zamilovala už aj Mária Antoinetta. V produktoch Darphin navyše pôsobia všetky tieto látky synergicky a tento výnimočný trojdimenzionálny koncept je pri výrobe neustále vylepšovaný a zdokonaľovaný.

„Pleť ženy je zrkadlom, ktoré odráža jej život,“ tvrdí Pierre Darphin. Botanik, dermatológ, kinezioterapeut a majster receptúr, zakladateľ tejto luxusnej značky parížskej kozmetiky. Poskytnite aj vy svojej pleti individualizovanú starostlivosť Darphin, ktorá využíva silu čistých rastlinných esencií, ktoré vám pomôžu k ešte krajšiemu „ja“.

 Kozmetika Darphin pracuje so všetkými ukazovateľmi, ako sú vek, klíma, výživa alebo spôsob života, aby určila ošetrujúci program presne na mieru vašej pleti. Vďaka správnej kombinácii 3 produktov – séra, aromatickej starostlivosti a krému – vám Darphin ponúka skutočne individuálne riešenie. Vyskúšajte napríklad známy očný krém Darphin, upokojujúce sérum Darphin Intral alebo hydratačný krém Darphin Hydraskin.

celý text skryť text

Najpredávanejšie