Davines OI Roucou Oil

multifunkčné mlieko na vlasy

1×
Davines OI Roucou Oil multifunkčné mlieko na vlasy
Davines OI Roucou Oil multifunkčné mlieko na vlasy
135 ml

Kód: DVS0025 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Davines OI Roucou Oil
135 ml

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis produktu Davines OI Roucou Oil

Bezoplachová starostlivosť Davines OI Roucou Oil dodá vašim vlasom po umytí všetko, čo práve potrebujú.

Vlastnosti:

  • pôsobí proti krepovateniu vlasov
  • krotí nepoddajné vlasy
  • poskytuje vlasom hydratáciu a výživu
  • zanecháva vlasy krásne lesklé a vitálne
  • má regeneračné účinky

Použitie:
Naneste na uterákom vysušené vlasy. Neoplachujte.

Vlastnosti

Konzistencia
mlieko
Typ vlasov
všetky typy vlasov
Účinok
hustota a vitalita, lesk a hebkosť, prevencia rozštiepených končekov, Tepelná ochrana (fén, kulma, žehlička), väčší objem vlasov

O značke Davines

Talianska vlasová kozmetika Davines poskytne vašim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť! Davines je talianska rodinná firma, ktorá bola založená v roku 1983 v Parme. Tu rodina Bolatti sprevádzkovala výskumné laboratórium vyrábajúce produkty vysokej kvality pre renomované kozmetické firmy.

Po desiatich rokoch zdokonaľovania a získavania skúseností v tomto odbore vznikla vlastná značka vlasovej kozmetiky Davines, ktorá ponúka zákazníkom nielen tie najlepšie vlasové produkty, ale kladie tiež dôraz na ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Vlasová kozmetika Davines je plná čistých prírodných látok, ktoré intenzívne ošetrujú vlasy, obnovujú ich prirodzenú krásu a posilňujú ich odolnosť.

Značka Davines verí, že krása môže zachrániť svet. Motivuje ľudí, aby sa starali o seba, o prostredí, v ktorom žijú, a tiež o veci okolo seba. Firma dodržiava etický kódex vychádzajúci zo starovekej filozofie, ktorá pevne spája výrazy „krása“ a „dobro“. Dodržiavanie hodnôt tohto kódexu sa odráža v kvalite produktov a služieb Davines.

Firma sa tiež zapája do aktivít prispievajúcich k ochrane životného prostredia a pri výrobe svojich produktov sa snaží čo najviac minimalizovať dopady na životné prostredie.