Decléor Aromessence Rose d'Orient

ukľudňujúci nočný balzám

Decléor Aromessence Rose d'Orient ukľudňujúci nočný balzám
Decléor Aromessence Rose d'Orient ukľudňujúci nočný balzám
Decléor Aromessence Rose d'Orient ukľudňujúci nočný balzám
Novinka
15 ml
32,90

Kód: DEC01112 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
piatok 22. 2. 2019
Osobný odber
piatok 22. 2. 2019
Decléor Aromessence Rose d'Orient
15 ml | 32,90

Popis kozmetiky Decléor Aromessence Rose d'Orient

O pleť je potrebné sa starať aj večer. Nočná starostlivosť Decléor Aromessence ošetruje pleť počas spánku a dodáva jej všetko potrebné.

Vlastnosti:

  • regeneruje a vitalizuje
  • má osviežujúce a upokojujúce účinky
  • hĺbkovo vyživuje
  • ošetruje a regeneruje

Použitie:
Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Naneste krúživými pohybmi na očistenú pleť a jemne vmasírujte.

Vlastnosti

Konzistencia
balzám
Podľa problému pleti
ochrana pleti
Typ pleti
pre všetky typy pleti

O značke Decléor

Príbeh značky Decléor sa začal písať v roku 1974, keď odvážny a zanietený tím pozostávajúci z lekára, učiteľa shiatsu, aromoterapeuta, fyzioterapeuta a odborníka na kozmetiku priviedol do oblasti starostlivosti o telo a krásu holistický prístup, vášeň a energiu.

Pôvodný názov značky, Cleor, odkazuje na zlatý kľúč (Clé en Or) odomykajúci chrám krásy. Jej zakladatelia uviedli na kozmetický trh neobvyklý prístup založený na harmonickom zjednotení vedomostí zo svojich rôznych odborov a na stopercentne čistých a prírodných produktoch bez farbív a konzervačných látok. Ich ultraaktívne séra čoskoro vystrelili značku medzi hviezdy kozmetických produktov.

Dnes je luxusná francúzska značka Decléor Paris najväčšou svetovou kozmetickou značkou v oblasti aromaterapie. Ženy z celého sveta, každého veku a kultúrneho zázemia si zamilovali túto značku vyznávajúcu holistický prístup ku kráse a prírodné ingrediencie.

Decléor pomáha dosiahnuť harmóniu so sebou samým a prostredím pomocou kombinácie vedeckých poznatkov energie rastlín s hlbokým porozumením vitálnych energií tela. Ponúka unikátny systém starostlivosti o krásu založený na dôsledne vybraných a skombinovaných prírodných ingredienciách v exkluzívnych aktívnych a nezvyčajne účinných zmesiach, ktoré z každodennej starostlivosti o pleť robia zmysly povznášajúci zážitok.

Pohľad na krásu značky Decléor je neoddeliteľný od jej prístupu k celému svetu, ktorý kladie dôraz na rovnováhu a rozkvet prirodzených a prírodných kvalít.