Decléor Harmonie Calm Bio

ukľudňujúci nočný balzám

Decléor Harmonie Calm Bio ukľudňujúci nočný balzám
Decléor Harmonie Calm Bio ukľudňujúci nočný balzám
15 ml
31,90

Kód: DEC01112 | Viac než 5 ks na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 26. 8. 2019
Osobný odber
pondelok 26. 8. 2019
Decléor Harmonie Calm Bio
15 ml | 31,90

Popis produktu Decléor Harmonie Calm Bio

O pleť je potrebné sa starať aj večer. Nočná starostlivosť Decléor Harmonie Calm Bio ošetruje pleť počas spánku a dodáva jej všetko potrebné.

Vlastnosti:

  • regeneruje a vitalizuje
  • má osviežujúce a upokojujúce účinky
  • hĺbkovo vyživuje
  • ošetruje a regeneruje

Použitie:
Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Naneste krúživými pohybmi na očistenú pleť a jemne vmasírujte.

Vlastnosti

Kedy používať
na noc
Konzistencia
balzám
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Účinok
ochrana pred vonkajšími vplyvmi

O značke Decléor

Príbeh značky Decléor sa začal písať v roku 1974, keď odvážny a zanietený tím pozostávajúci z lekára, učiteľa shiatsu, aromoterapeuta, fyzioterapeuta a odborníka na kozmetiku priviedol do oblasti starostlivosti o telo a krásu holistický prístup, vášeň a energiu.

Pôvodný názov značky, Cleor, odkazuje na zlatý kľúč (Clé en Or) odomykajúci chrám krásy. Jej zakladatelia uviedli na kozmetický trh neobvyklý prístup založený na harmonickom zjednotení vedomostí zo svojich rôznych odborov a na stopercentne čistých a prírodných produktoch bez farbív a konzervačných látok. Ich ultraaktívne séra čoskoro vystrelili značku medzi hviezdy kozmetických produktov.

Dnes je luxusná francúzska značka Decléor Paris najväčšou svetovou kozmetickou značkou v oblasti aromaterapie. Ženy z celého sveta, každého veku a kultúrneho zázemia si zamilovali túto značku vyznávajúcu holistický prístup ku kráse a prírodné ingrediencie.

Decléor pomáha dosiahnuť harmóniu so sebou samým a prostredím pomocou kombinácie vedeckých poznatkov energie rastlín s hlbokým porozumením vitálnych energií tela. Ponúka unikátny systém starostlivosti o krásu založený na dôsledne vybraných a skombinovaných prírodných ingredienciách v exkluzívnych aktívnych a nezvyčajne účinných zmesiach, ktoré z každodennej starostlivosti o pleť robia zmysly povznášajúci zážitok.

Pohľad na krásu značky Decléor je neoddeliteľný od jej prístupu k celému svetu, ktorý kladie dôraz na rovnováhu a rozkvet prirodzených a prírodných kvalít.