DERMACOL AROMA RITUAL kozmetická sada XX. | notino.sk

Dermacol Aroma Ritual

kozmetická sada XX.

Dermacol Aroma Ritual kozmetická sada XX.
Dermacol Aroma Ritual kozmetická sada XX.
Dermacol Aroma Ritual kozmetická sada XX.
6,89
Zľava 19%
5,55

Kód: DER2490 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: energizujúci sprchový gél ružový grep 250 ml + povznášajúci sprchový gél mandarínkový sorbet 250 ml + vzpružujúci sprchový gél roztopašný citrón 250 ml

ks
Večerné doručenie
už zajtra nedeľa 19. 8. 2018
Osobný odber
pondelok 20. 8. 2018

Vlastnosti

Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

O značke Dermacol

Česká kozmetika Dermacol sa už viac než pol storočia stará o krásu žien. Zrodila sa v pražských filmových štúdiách, keď sa odborníci na filmový make-up spojili s dermatológmi z Ústavu lekárskej kozmetiky v Prahe. Spoločne vytvorili krycí make-up Dermacol nielen pre filmové plátna, ale aj pre bežné použitie.

Dermacol Make-Up Cover vznikol ako jeden z prvých make-upov na svete vôbec a rýchlo sa stal ohromným hitom, ktorý sa prebojoval až do Hollywoodu. V 90. rokoch sa Dermacol kozmetika oddelila od filmových štúdií a vznikla tak samostatná a stále rýdzo česká značka, ktorá je symbolom krásy už pre celý rad generácií žien.

Produkty Dermacol sú úspešné aj mimo hraníc Českej republiky a značku dnes nájdete vo viac než 60 krajinách sveta. V posledných rokoch začínajú prípravky ošetrujúcej kozmetiky objavovať aj muži, pre ktorých spoločnosť uviedla prvý kompletný pánsky rad Dermacol.

Menu