Dermacol Aroma Ritual

kozmetická sada XX.

Dermacol Aroma Ritual kozmetická sada XX.
Dermacol Aroma Ritual kozmetická sada XX.
Dermacol Aroma Ritual kozmetická sada XX.
Špeciálna zľava
6,89
Zľava 6%
kozmetická sada XX.
6,50

Kód: DER03192 | 1 ks na sklade

Trochu pokrčený obal | Obsah výrobku: 100%

Sada obsahuje: energizujúci sprchový gél ružový grep 250 ml + povznášajúci sprchový gél mandarínkový sorbet 250 ml + vzpružujúci sprchový gél roztopašný citrón 250 ml

ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra piatok 16. 11. 2018
Osobný odber
už zajtra piatok 16. 11. 2018
Dermacol Aroma Ritual
kozmetická sada XX. | 6,50

Vlastnosti

Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

O značke Dermacol

Česká kozmetika Dermacol sa už viac než pol storočia stará o krásu žien. Zrodila sa v pražských filmových štúdiách, keď sa odborníci na filmový make-up spojili s dermatológmi z Ústavu lekárskej kozmetiky v Prahe. Spoločne vytvorili krycí make-up Dermacol nielen pre filmové plátna, ale aj pre bežné použitie.

Dermacol Make-Up Cover vznikol ako jeden z prvých make-upov na svete vôbec a rýchlo sa stal ohromným hitom, ktorý sa prebojoval až do Hollywoodu. V 90. rokoch sa Dermacol kozmetika oddelila od filmových štúdií a vznikla tak samostatná a stále rýdzo česká značka, ktorá je symbolom krásy už pre celý rad generácií žien.

Produkty Dermacol sú úspešné aj mimo hraníc Českej republiky a značku dnes nájdete vo viac než 60 krajinách sveta. V posledných rokoch začínajú prípravky ošetrujúcej kozmetiky objavovať aj muži, pre ktorých spoločnosť uviedla prvý kompletný pánsky rad Dermacol.