DERMACOL MEN AGENT GENTLEMAN TOUCH sprchový gél 3v1 | notino.sk

Dermacol Men Agent Gentleman Touch

sprchový gél 3v1

Dermacol Men Agent Gentleman Touch sprchový gél 3v1
Dermacol Men Agent Gentleman Touch sprchový gél 3v1
Dermacol Men Agent Gentleman Touch sprchový gél 3v1
250 ml
2,86

Kód: DER2615 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Večerné doručenie
už dnes
Osobný odber
nedeľa 19. 8. 2018
Darček pre vás
Darček pre vás
K nákupu sprchového gélu Dermacol z kolekcie Men Agent dostanete navyše aj dezodorant s rovnakou vôňou. Užite si leto plné sviežosti s Dermacol.

Vlastnosti

Konzistencia
gél
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Typ vlasov
všetky typy vlasov

O značke Dermacol

Česká kozmetika Dermacol sa už viac než pol storočia stará o krásu žien. Zrodila sa v pražských filmových štúdiách, keď sa odborníci na filmový make-up spojili s dermatológmi z Ústavu lekárskej kozmetiky v Prahe. Spoločne vytvorili krycí make-up Dermacol nielen pre filmové plátna, ale aj pre bežné použitie.

Dermacol Make-Up Cover vznikol ako jeden z prvých make-upov na svete vôbec a rýchlo sa stal ohromným hitom, ktorý sa prebojoval až do Hollywoodu. V 90. rokoch sa Dermacol kozmetika oddelila od filmových štúdií a vznikla tak samostatná a stále rýdzo česká značka, ktorá je symbolom krásy už pre celý rad generácií žien.

Produkty Dermacol sú úspešné aj mimo hraníc Českej republiky a značku dnes nájdete vo viac než 60 krajinách sveta. V posledných rokoch začínajú prípravky ošetrujúcej kozmetiky objavovať aj muži, pre ktorých spoločnosť uviedla prvý kompletný pánsky rad Dermacol.

Menu