Dr. Hauschka Cleansing And Tonization

čistiaci krém

4×
Dr. Hauschka Cleansing And Tonization čistiaci krém
50 ml

Kód: DHA0889 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Dr. Hauschka Cleansing And Tonization
50 ml

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis kozmetiky Dr. Hauschka Cleansing And Tonization

Čistiaci krém Dr. Hauschka Cleansing And Tonization odstraňuje z tváre všetky nečistoty a odhaľuje krásnu pleť.

Vlastnosti:

  • šetrne odstraňuje nečistoty
  • osviežuje unavenú pleť
  • dodá pleti potrebnú starostlivosť
  • možno použiť aj na citlivú pleť

Použitie:
V dlani napeňte malé množstvo prípravku a krúživými pohybmi naneste na navlhčenú pleť. Postupujte od stredu tváre smerom do strán. Potom opláchnite. Používajte každé ráno a/alebo večer.

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Typ pleti
pre všetky typy pleti

O značke Dr. Hauschka

Kozmetiku Dr. Hauschka založil v roku 1967 Rudolf Hauschka, ktorý svoje poznatky z homeopatie zúročil pri vývoji kozmetických prípravkov. Výrobky Dr. Hauschka obsahujú výťažky z bylín pestovaných v takzvaných biodynamických záhradách. Všetky rastliny sú spracovávané ručne a maximálne šetrne. Veľký doraz je tiež kladený na to, aby boli esencie dlho zachovateľné aj bez pridania alkoholu.

Prípravky Dr. Hauschka majú certifikát BDIH. To znamená, že nie sú testované na zvieratách, neobsahujú žiadne ropné látky, syntetické farbivá či vône. Okrem homeopatík a produktov Dr. Hauschka v súčasnej dobe ponúka prípravky ústnej hygieny. Výrobky Dr. Hauschka tiež stimulujú niektoré procesy prebiehajúce v pleti a rešpektujú jej prirodzený rytmus.

Značka Dr. Hauschka zaujme všetkých, ktorí majú blízko k antropozofickej medicíne, zháňajú kvalitnú prírodnú kozmetiku za rozumné ceny a chcú vyskúšať účinky produktov biodynamického poľnohospodárstva.