Ecodenta Expert Triple Forcezubná pasta bez fluoridu s trojitým účinkom

3×
Ecodenta Expert Triple Force zubná pasta bez fluoridu s trojitým účinkom
Ecodenta Expert Triple Force zubná pasta bez fluoridu s trojitým účinkom
100 ml
5,10

Kód: ECD0002 | Na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Kuriérom GLS
už zajtra piatok 3. 4. 2020

Popis produktu Ecodenta Expert Triple Force

Zubná pasta pre citlivé zuby Ecodenta Expert Triple Force zaručí, že si budete vychutnávať studené či horúce nápoje bez nepríjemných pocitov. Rozlúčte sa so zvýšenou citlivosťou zubov.

Vlastnosti:

  • posilňuje zubnú sklovinu
  • chráni pred zubným kazom a povlakom
  • udržuje svieži dych
  • mineralizuje zubnú sklovinu

Zloženie:

  • bez fluóru

Použitie:
Používajte podľa potreby. Na dočistenie zubov použite zubnú niť alebo medzizubnú kefku.

O značke Ecodenta

Zubné pasty ponúkané pod značkou Ecodenta sú výsledkom prepojenia modernej vedy a prírody. Sú vyrobené z prírodných látok, ktoré sú zdraviu prospešné a neškodia životnému prostrediu. Pasty neobsahujú penivé ani abrazívne zložky, peroxid, SLS alebo parabény.
Prípravky Ecodenta boli vytvorené v spolupráci s Litovskou univerzitou lekárskych vied a sú testované zubnými lekármi. Jednotlivé výrobky sú vždy obohatené o účinné látky z vybraných rastlín, ktoré rýchlo a veľmi šetrne pomáhajú eliminovať problémy so zubami alebo ďasnami. Nechýba v nich ani prírodný zdroj vápnika kalident, ktorý zaceľuje prasklinky a poškodený povrch zubov, predchádza vzniku zubného kazu a má prirodzené dezinfekčné účinky.
Pasty obsahujú tiež aktívnu látku teavigo, ktorá sa nachádza v zelenom čaji a jej účinky sú vedecky dokázané. Táto látka má antibakteriálny účinok, chráni zuby pred zubným kameňom a zanecháva v ústach dlhodobý pocit sviežosti. Chráňte svoj chrup pravidelným čistením a kvalitnou zubnou pastou!  

Recenzie Ecodenta Expert Triple Force

tracking pixel