Elizabeth Arden Flawless Startpodkladová báza pod make-up

1×
Elizabeth Arden Flawless Start podkladová báza pod make-up
Elizabeth Arden Flawless Start podkladová báza pod make-up
Odporúčaná maloobchodná cena
29,00

Ušetríte 35%
30 ml
18,90

Kód: ELA2119 | Na sklade
1
Zásielkovňa
utorok 14. 4. 2020

Popis produktu Elizabeth Arden Flawless Start
Vlastnosti

Vytvorte pre svoj make-up perfektný základ. Podkladová báza Elizabeth Arden Flawless Start s ľahučkou hodvábnou textúrou okamžite splynie s vašou pleťou a dokonale ju pripraví na aplikáciu make-upu. Vďaka komplexu špeciálnych olejov či zložiek rozptyľujúcich svetlo zníži viditeľnosť pórov aj drobných línií a vrások. Pleť zjednotí, dodá jej potrebnú hydratáciu a zanechá ju nádherne rozžiarenú.

Podkladová báza zároveň predĺži výdrž nalíčenia a postará sa o to, aby make-up pôsobil po celý deň sviežim dojmom. Navyše počas dňa postupne uvoľňuje špeciálne ingrediencie, ktoré udržujú pleť hydratovanú a dlhodobo matnú.

Vlastnosti:

 • zjednocuje nerovnomernú štruktúru a odtieň pleti
 • znižuje viditeľnosť pórov, drobných línií aj vrások
 • predlžuje výdrž nalíčenia a zanecháva pleť sviežu
 • udržuje pleť dlhodobo matnú a hydratovanú
 • s hodvábne ľahkou textúrou
 • neupcháva póry

Výsledky používateľskej štúdie u 110 žien vo veku 30 – 55 rokov:

→ po 15 minútach od aplikácie:

 • 90 % uviedlo, že ich pleť sa okamžite vyhladila
 • 86 % si povšimlo, že báza ihneď zakryla nedokonalosti a vytvorila vyretušovaný efekt
 • 85 % pocítilo, že znížila viditeľnosť línií, vrások a pórov

→ po 2 týždňoch používania:

 • 95 % potvrdilo, že sa zlepšila štruktúra ich pleti
 • 91 % zaznamenalo zjednotenejší odtieň pleti 

Zloženie:

 • komplex zložiek rozptyľujúcich svetlo – okamžite vyhladzuje pleť a minimalizuje viditeľnosť pórov, drobných línií aj vrások
 • komplex kyseliny hyalurónovej, botanických výťažkov a oxidu kremičitého – vyplňuje línie v pleti, dodáva pleti hydratáciu, udržuje ju matnú a po celý deň v komforte
 • špeciálne polyméry – pomáhajú predĺžiť výdrž make-upu

Ako aplikovať:
Naneste v tenkej vrstve rovnomerne na celú tvár až pod čeľusť. Pred aplikáciou make-upu nechajte 10 sekúnd zaschnúť.

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti

O značke Elizabeth Arden

Parfémy Elizabeth Arden | Kozmetika Elizabeth Arden – právo na krásu. Americkú značku parfémov a kozmetiky Elizabeth Arden založila už roku 1910 kanadsko-americká podnikateľka Florence Nightingale Graham a dala jej meno, ktoré sama používala v obchode.
Elizabeth Arden, podnikateľka, poradkyňa v oblasti krásy a bojovníčka za ženské práva, je dodnes inšpiráciou pre ženy na celom svete. Žiarivú históriu svojej značky začala založením svojho prvého salónu na Piatej Avenue v New Yorku v čase, keď ženy nielen veľmi zriedkavo podnikali, ale obvyklé nebolo ani používanie make-upu. Počas druhej svetovej vojny vyvíjala kozmetiku pre ženy slúžiace v armáde a v roku 1946 sa stala jednou z prvých žien, ktoré sa objavili na obálke magazínu Time.
Elizabeth Arden patrila medzi prvých, ktorí uplatňovali vedecké inovácie v kozmetickom priemysle, a celosvetovo slávnou sa stala aj vďaka svojmu holistickému prístupu ku kráse. Už v 20. rokoch apelovala na ženy, aby hydratovali svoju pleť, vyhýbali sa pobytu na priamom slnku a každý deň cvičili jogu. Elizabeth, ktorá sa dožila viac ako 80 rokov a zomrela v New Yorku v roku 1966, bola skrátka skutočne výnimočnou ženou a mnoho zo svojich unikátnych kvalít odovzdala svojej celosvetovo uznávanej značke.
Elizabeth Arden bola presvedčená, že krása nespočíva v nánosoch make-upu, ale v inteligentným spojení vedy a prírody. Kozmetické produkty značky sa preto usilujú o to, aby pleti prospievali, nie ju maskovali. Značka Elizabeth Arden tiež priniesla do kozmetického priemyslu celý rad zásadných inovácií, medzi ktoré patrí napríklad dekoratívna kozmetika pre oči alebo kozmetické produkty v cestovnom balení.
Produkty pre starostlivosť o pleť a telo, široká škála dekoratívnej kozmetiky i vône značky Elizabeth Arden v sebe dodnes nesú neúnavného, inovatívneho ducha zakladateľky značky, oddanej usilovaniu o tú najvyššiu kvalitu. Nie náhodou sa medzi slávnymi menami spolupracujúcimi so značkou objavili napríklad Jacqueline Kennedy, Marilyn Monroe alebo Marlene Dietrich.
Medzi najznámejšie produkty Elizabeth Arden patria napríklad Eight Hour Cream, ktorý chráni a lieči suchú, popraskanú a podráždenú pleť, alebo parfém 5th Avenue pre ženy, ktoré sa vyznačujú vycibreným štýlom, inteligenciou, eleganciou a úspešnosťou.
Značka Elizabeth Arden robí každý deň ženy na celom svete krajšie a sebavedomejšie so svojou širokou škálou kozmetických produktov, ktoré garantujú nielen tú najvyššiu kvalitu, ale aj jedinečného ducha. 
„Každá žena má právo byť krásna.“ (Elizabeth Arden)  

Recenzie Elizabeth Arden Flawless Start