Elizabeth Arden Grand Entranceriasenka pre maximálny objem

1×
Elizabeth Arden Grand Entrance riasenka pre maximálny objem
Elizabeth Arden Grand Entrance riasenka pre maximálny objem
Odporúčaná maloobchodná cena
27,00

Ušetríte 36%
01 Stunning Black 8,5 ml
17,30

Kód: ELA1769 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra štvrtok 2. 4. 2020

Popis produktu Elizabeth Arden Grand Entrance
Vlastnosti

Intenzívny vzhľad a dlhotrvajúca výdrž. Vodoodolná maskara Elizabeth Arden Grand Entrance sa ľahko nanáša, mihalnice perfektne oddeľuje, predlžuje a celkovo zvýrazňuje. To všetko bez rozmazania a šmúh. Jej zloženie je bohaté na vitamíny, ktoré mihalnice pozdvihnú, dodajú im maximálny objem a spolu s estermi z olív či ryžových otrúb podporí ich zdravý vzhľad.

Maskara je vybavená špeciálnou kefkou, ktorý vďaka 3 radom štetiniek perfektne zachytí všetky mihalnice, oddelí ich a definuje. Jeho špička vám ich potom pomôže zdvihnúť a natočiť, čím vytvorí efekt umelých mihalníc.

Vlastnosti

 • vytvára efekt umelých mihalníc
 • dodáva mihalniciam nádherný objem
 • mihalnice perfektne oddeľuje, predlžuje a zvýrazňuje
 • jednoducho sa nanáša a nerozmazáva
 • dodáva mihalniciam zdravý vzhľad
 • je vodoodolná

Beauty ocenenia:

 • víťaz súťaže Allure Best of Beauty (USA, 2016)
 • ocenená časopisom Cosmopolitan v kategóriách
  Best Beauty Buys a Best Dramatic Mascara (USA, 2016)

Klinická účinnosť:
→ používalo 31 žien vo veku 19 – 45 rokov

 • o 162 % sa zvýšilo natočenie mihalníc
 • o 80 % sa mihalnice predĺžili a zväčšil sa ich objem
 • o 85 % sa zlepšila farebná intenzita a lesk mihalníc

Výsledky testovania:
→ sebahodnotenie 21 žien vo veku 19 – 45 rokov

 • 96 % uviedlo, že ich oči vyzerali po nalíčení otvorenejšie a celkovo väčšie
 • 96 % potvrdilo, že s maskarou dosiahli dramatický efekt a zmenila vzhľad ich očí
 • 93 % súhlasilo, že by maskaru uprednostnili pred umelými mihalnicami

Zloženie:

 • komplex vitamínu a peptidov – dodáva mihalniciam objem a pozdvihuje ich
 • estery z ryžových otrúb – sú bohaté na vitamíny skupiny B a esenciálne
  mastné kyseliny, ktoré mihalnice ošetrujú a udržujú ich zdravé a silné
 • estery z karnaubskej palmy – zvlhčujú mihalnice a pomáhajú ich predlžovať
 • olivové estery – jemne obalia a oddelia jednotlivé mihalnice, zabránia ich zlepeniu 
  a zároveň ich budú ošetrovať

Ako aplikovať:
Pre dodanie objemu použite vnútornú zakrivenú stranu kefky. Priložte ju ku korienkom mihalníc a niekoľkokrát prečešte až ku končekom. Na pozdvihnutie mihalníc kefku otočte do tvaru obráteného „U“.
Ak chcete mihalnice predĺžiť, využite rovnú stranu kefky, mihalnice oddeľte a pretiahnite smerom nahor. Pri líčení mihalníc na spodnom viečku použite tiež rovnú stranu kefky a jemne mihalnice prečešte smerom dolu. Ak túžite po výraznom líčení, postup zopakujte.

Vlastnosti

Odtieň
čierny
Typ riasenky
predlžujúca, pre objem

O značke Elizabeth Arden

Parfémy Elizabeth Arden | Kozmetika Elizabeth Arden – právo na krásu. Americkú značku parfémov a kozmetiky Elizabeth Arden založila už roku 1910 kanadsko-americká podnikateľka Florence Nightingale Graham a dala jej meno, ktoré sama používala v obchode.
Elizabeth Arden, podnikateľka, poradkyňa v oblasti krásy a bojovníčka za ženské práva, je dodnes inšpiráciou pre ženy na celom svete. Žiarivú históriu svojej značky začala založením svojho prvého salónu na Piatej Avenue v New Yorku v čase, keď ženy nielen veľmi zriedkavo podnikali, ale obvyklé nebolo ani používanie make-upu. Počas druhej svetovej vojny vyvíjala kozmetiku pre ženy slúžiace v armáde a v roku 1946 sa stala jednou z prvých žien, ktoré sa objavili na obálke magazínu Time.
Elizabeth Arden patrila medzi prvých, ktorí uplatňovali vedecké inovácie v kozmetickom priemysle, a celosvetovo slávnou sa stala aj vďaka svojmu holistickému prístupu ku kráse. Už v 20. rokoch apelovala na ženy, aby hydratovali svoju pleť, vyhýbali sa pobytu na priamom slnku a každý deň cvičili jogu. Elizabeth, ktorá sa dožila viac ako 80 rokov a zomrela v New Yorku v roku 1966, bola skrátka skutočne výnimočnou ženou a mnoho zo svojich unikátnych kvalít odovzdala svojej celosvetovo uznávanej značke.
Elizabeth Arden bola presvedčená, že krása nespočíva v nánosoch make-upu, ale v inteligentným spojení vedy a prírody. Kozmetické produkty značky sa preto usilujú o to, aby pleti prospievali, nie ju maskovali. Značka Elizabeth Arden tiež priniesla do kozmetického priemyslu celý rad zásadných inovácií, medzi ktoré patrí napríklad dekoratívna kozmetika pre oči alebo kozmetické produkty v cestovnom balení.
Produkty pre starostlivosť o pleť a telo, široká škála dekoratívnej kozmetiky i vône značky Elizabeth Arden v sebe dodnes nesú neúnavného, inovatívneho ducha zakladateľky značky, oddanej usilovaniu o tú najvyššiu kvalitu. Nie náhodou sa medzi slávnymi menami spolupracujúcimi so značkou objavili napríklad Jacqueline Kennedy, Marilyn Monroe alebo Marlene Dietrich.
Medzi najznámejšie produkty Elizabeth Arden patria napríklad Eight Hour Cream, ktorý chráni a lieči suchú, popraskanú a podráždenú pleť, alebo parfém 5th Avenue pre ženy, ktoré sa vyznačujú vycibreným štýlom, inteligenciou, eleganciou a úspešnosťou.
Značka Elizabeth Arden robí každý deň ženy na celom svete krajšie a sebavedomejšie so svojou širokou škálou kozmetických produktov, ktoré garantujú nielen tú najvyššiu kvalitu, ale aj jedinečného ducha. 
„Každá žena má právo byť krásna.“ (Elizabeth Arden)  

Recenzie Elizabeth Arden Grand Entrance