Prejsť na hlavný obsah

Elizavecca

O značke Elizavecca

Hravá kórejská kozmetika Elizavecca si zakladá na prírodných ingredienciách a moderných výrobných technológiách. Pýši sa ponukou produktov, ktoré majú schopnosť prenikať do hlbokých vrstiev pleti a pôsobiť tak na bunkovej úrovni. Táto K-beauty značka sa zameriava aj na netoxické recyklovateľné a zároveň roztomilé obaly.

 

Značka Elizavecca bola založená v roku 2011, ale jej materská spoločnosť MIZ Trade Inc. stojí na čele vývoja prírodných produktov starostlivosti o pleť s využitím moderných výrobných technológií už od roku 1986. Elizavecca je známa svojimi roztomilými a hravými obalmi s obrázkom prasiatka. Či už máte problematickú, citlivú, mastnú či suchú pleť, v tejto neuveriteľne roztomilej kozmetickej značke iste nájdete správny produkt presne na mieru potrebám vašej pleti.

Vyskúšajte kolagénovú masku Elizavecca Green Piggy Collagen Jella Pack, ktorá sa stala celosvetovým bestsellerom, alebo kolagénovú masku na vlasy Elizavecca Cer-100 Collagen Ceramide Coating Protein Treatment. Hĺbkovo čistiaca pleťová maska Elizavecca Milky Piggy Carbonated Bubble Clay Mask vám z kozmetickej rutiny vykúzli rituál, na ktorý sa budete tešiť.

celý text skryť text