Elmex Sensitive Plussada zubnej starostlivosti (pre citlivé zuby)

1×
Elmex Sensitive Plus sada zubnej starostlivosti (pre citlivé zuby)
Elmex Sensitive Plus sada zubnej starostlivosti (pre citlivé zuby)
sada zubnej starostlivosti (pre citlivé zuby)
6,60

Kód: ELM01748 | Na sklade

ústna voda 400 ml + zubná pasta 75 ml

1
Zásielkovňa
už zajtra utorok 7. 7. 2020
Osobný odber
už zajtra utorok 7. 7. 2020

Vlastnosti

Typ sady
výhodné balenie

O značke Elmex

Elmex, značka produktov pre starostlivosť o chrup, ktorú už od roku 1962 vyrába švajčiarsky producent prostriedkov pre ústnu hygienu GABA International AG, je rokmi prevereným pomocníkom v úsilí o zdravie celej ústnej dutiny.
Zubná pasta Elmex bola prvá, ktorá obsahovala amínfluorid (AMF) remineralizujúci zubnú sklovinu a zvyšujúci jej odolnosť proti pôsobeniu kyselín. Aj dnes sú vysokokvalitné výrobky značky Elmex s vedecky preukázanými účinkami vyvíjané v spolupráci s odborníkmi na starostlivosť o chrup a podložené špičkovými znalosťami v odbore orálnej a dentálnej hygieny.
Jednotlivé produkty značky Elmex sa vzájomne dopĺňajú, a ponúkajú tak komplexné riešenie problémov s ústnou dutinou a ich predchádzanie. Ústne vody a spreje, zubné kefky, nite a pasty tejto značky zaisťujú pri správnom dlhodobom užívaní dokonalú čistotu a zdravie zubov a celej ústnej dutiny.
Produkty značky Elmex celkovo prispievajú k tomu, aby sme sa mohli pýšiť krásnym úsmevom od detstva až do vysokého veku. Značku Elmex volia tí, ktorí pre starostlivosť o svoj chrup a ústnu dutinu vyžadujú preverenú kvalitu.  

Recenzie Elmex Sensitive Plus