Escentric Molecules Escentric 04toaletná voda unisex

Escentric Molecules Escentric 04 toaletná voda unisex
Escentric Molecules Escentric 04 toaletná voda unisex
Doprava zadarmo
100 ml
88,80

Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: ECN0454 | Na sklade
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 4. 2020

Popis parfému Escentric Molecules Escentric 04
Zloženie

Unisex toaletná voda Escentric Molecules Escentric 04 je dokonalou vôňou pre všetky nezávislé ženy a mužov, ktorí žijú podľa svojich vlastných pravidiel.

  • drevitá vôňa
  • unisex vôňa – pre mužov aj pre ženy
  • na každodenné nosenie

Zloženie

Zloženie
grapefruit, santalové drevo, ruža, osmanthus, masticha, galbanum, jalovec
Druh vône
drevitá

Napísali sme o Escentric Molecules Escentric 04
Články

O značke Escentric Molecules

Parfémy Escentric Molecules sa v roku 2006, keď boli prvýkrát uvedené na trh, stali zo dňa na deň absolútnym svetovým fenoménom. Ich úspech tkvie v úplne unikátnom zložení, ktoré je často postavené na sile jednej jedinej vonnej zložky. Práve tento minimalizmus robí vône Escentric Molecules úplne neobvyklými.

Escentric Molecules oslavuje parfumérstvo ako umenie chémie. Aroma molekula Iso E Super, ktorá je kľúčovou ingredienciou týchto niche parfémov, bola stvorená v laboratóriách už v roku 1973.

Parfumérskym svetom však bola zanedbávaná až dovtedy, kým ju prvýkrát úplne neizoloval berlínsky parfumér Geza Schoen. Vytvoril 2 vône – Escentric Molecules Molecule 01 a Escentric Molecules Molecule 02 – ktoré spája práve táto špeciálna vonná zložka.

Niche parfémy Escentric Molecules majú dlhotrvajúcu výdrž a sú ako stvorené pre každého, kto rád vyhľadáva extravagantné a originálne veci. Ich neobvyklá aróma vykúzli na každej pokožke neopakovateľný príbeh.

Recenzie Escentric Molecules Escentric 04

tracking pixel