Prejsť na hlavný obsah
Escentric Molecules Molecule 01 + Guaiac Wood toaletná voda unisex
Escentric Molecules Molecule 01 + Guaiac Wood toaletná voda unisex
Escentric Molecules Molecule 01 + Guaiac Wood toaletná voda unisex
Zloženieguajakové drevo, Iso E Super
Druh vônedrevitá

Oslava minimalizmu a drevitej čistoty

Dokonalá vôňa nevzniká, keď už nie je čo pridať, ale naopak – keď už nie je čo ubrať. To je hlavná myšlienka, ktorú do vonnej podoby pretvára unisex toaletná voda Escentric Molecules Molecule 01 + Guaiac Wood. Nájdete v nej len dve zložky: molekulu Iso E Super a guajakové drevo. Až na dreň odhalená kompozícia vás uchváti temnou drevitou hĺbkou s teplými, dymovými podtónmi. 

  • jednoduchá vonná kompozícia s 2 zložkami
  • autorom vône je parfumér Geza Schoen
  • unisex toaletná voda pre mužov a ženy

Zloženie vône

Abstraktná molekula Iso E Super roztancuje čuchové bunky a vyvolá túžbu po ľudskom kontakte. Jej cédrové, hrejivé tóny vás objímu, akoby ste sa práve zabalili do zamatového kokónu. Guajakové drevo dodá vôni temnú stránku. Prinesie krémový tón alkoholu a zvodnú dymovú drevitosť. Ako whisky podávaná v zime pri horiacom krbe. Obe ingrediencie vytvárajú perfektné spojenie, ktoré vám úplne uhranie zmysly. 

Príbeh vône
Esenciálny olej z guajakového dreva pochádza zo stromu Bulnesia sarmientoi, ktorý rastie hlavne v Južnej Amerike. Parfumér Geza Schoen ho zakomponoval do toaletnej vody Molecule 01, ktorá má byť protipólom mainstreamových vôní: „Guajakové drevo má arómu lahodnej whisky, ktorá sa maceruje v drevených sudoch. Spolu s molekulou Iso E Super vytvára veľmi sexy vôňu s náznakmi erotiky.“

Escentric MoleculesMolecule 01 + Guaiac Wood toaletná voda unisex

100 ml

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: ECN01254