Estée Lauder Bronze Goddessbronzujúci púder

Estée Lauder Bronze Goddess bronzujúci púder
Estée Lauder Bronze Goddess bronzujúci púder
odtieň 01 Light 21 g
40,80

Kód: EST1808 | Na sklade
1
Večerné doručenie
pondelok 6. 4. 2020

Popis produktu Estée Lauder Bronze Goddess

Bronzer Estée Lauder Bronze Goddess Bronze Goddess zdokonaľuje vzhľad pleti a dodáva jej ľahký efekt opálenia.

Vlastnosti:

  • dodáva pleti bronzový nádych
  • zmierňuje lesk pleti
  • rozjasňuje pleť

Použitie:
Pre opálený vzhľad naneste v malom množstve na celú tvár. Na definovanie tváre a zvýraznenie kontúr naneste po stranách čela, pod lícne kosti, na spodnú časť brady či po strane nosa.

O značke Estée Lauder

Kozmetika Estée Lauder nesie meno svojej zakladateľky, ktorá v 20. storočí spôsobila vo svete krásy doslova revolúciu. Ako neter lekárnika sa Estée dostala k výrobe kozmetiky už v mladosti a čoskoro namiešala svoj prvý pleťový krém. V roku 1946 potom začala predaj vlastných produktov Estée Lauder.

Značka Estée Lauder bola vybudovaná na obetavosti, vytrvalosti a vášni. Estée často navštevovala kozmetické salóny po celom New Yorku, značka prosperovala vďaka osobným odporúčaniami jednotlivých zákazníčok a prípravky starostlivosti o pleť Estée Lauder čoskoro získali slávu.

Z malého podniku sa postupne stala prémiová značka medzinárodného formátu. Ikonický make-up Estée Lauder je dnes neoddeliteľnou súčasťou kozmetickej výbavy mnohých žien a pleťový krém Estée Lauder je vďaka luxusným ingredienciám a vedeckému prístupu tým najlepším, čo si pre svoju pleť môžete priať. Filozofia značky Estée Lauder je totiž celkom jednoduchá – každá žena môže vyzerať krásne, a to bez rozdielu veku.

Recenzie Estée Lauder Bronze Goddess

tracking pixel