Prejsť na hlavný obsah

Rutina líčenia

Len málokto z nás mal také šťastie, že dostal „do výbavy“ od prírody bezchybnú pleť. Väčšinu z nás trápia rôzne typy nedokonalostí pokožky, čo je úplne normálne. Ak sa chcete cítiť lepšie a pleti k dokonalému vzhľadu trochu dopomôcť, poradíme vám, ako na to
Využite navyše 15 % zľavu na dekoratívnu kozmetiku pre uvedenú rutinu líčenia.

1. krok: Starostlivosť a vyhladenie

Ešte než budete na tvári čokoľvek zakrývať, treba pleti dodať potrebnú hydratáciu a zjemniť jej textúru. Dosiahnete to pomocou podkladovej bázy. Samotný make-up potom bude vyzerať oveľa lepšie, nebude sa usadzovať vo vráskach a vydrží dlhšie.

2. krok: Krytie a zjednotenie

Pri výbere správneho make-upu zvážte, aké vysoké krytie očakávate a aký je váš tón a typ pleti. Tekuté make-upy sú veľmi variabilné, vyhovujú takmer každému a ich ponuka je naozaj bohatá. Preskúmajte ale aj vody kompaktných a penových líčidiel (ideálne pre mastnejšiu pleť) alebo trebárs make-upov v tyčinke (poskytujú vyššie krytie).

3. krok: Zmatniť alebo rozjasniť?

Prevládajúcim trendom je síce glow skin, ale mastnejšia a zmiešaná pleť iste uvíta prepudrovanie T-zóny, napr. jemne mletým sypkým púdrom. Tým predĺžite skvelý vzhľad make-upu. Na rýchle oživenie líčenia počas dňa majte v kabelke pripravený kompaktný púder. Máte skôr suchú pleť? Dajte prednosť mierne rozjasňujúcim púdrom. A ak si neprajete meniť odtieň make-upu, siahnite po transparentnom púdre.

4. krok: Nekonečná výdrž

Vedeli ste, že fixačný sprej dokáže predĺžiť výdrž líčenia až o niekoľko hodín? Môžete si tak byť istá, že vaša pleť bude vyzerať perfektne po celý pracovný čas alebo pri tancovaní na párty až do rána. Okrem toho vám sprej pokožku hydratuje, ochráni, rozjasní alebo naopak, jemne zmatní.

Všetky tieto produkty kúpite s 15 % zľavou