Max Factor Panstik

make-up a korektor v jednom

Max Factor Panstik make-up a korektor v jednom
Max Factor Panstik make-up a korektor v jednom
Max Factor Panstik make-up a korektor v jednom
9,50
Zľava 45%
odtieň 12 True Beige 9 g
5,20

Kód: MXF0236 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
utorok 20. 11. 2018
Max Factor Panstik
odtieň 12 True Beige 9 g | 5,20

Popis kozmetiky Max Factor Panstik

Popis:
Exkluzívny krycí make-up Max Factor Panstik v sebe spája maximálne prekrytie nedokonalostí pleti a jednoduché nanášanie v jednom! Tento výnimočný make-up má bohatú krémovú konzistenciu, ktorá veľmi jednoducho a rýchlo prekryje všetky nedostatky vašej pleti! Vďaka tejto mimoriadne krycej schopnosti jednoducho prekryjete rozšírené žilky, pigmentové škvrny a ďalšie drobné chyby pleti. Make-up navyše obsahuje účinné hydratačné zložky, ktoré poskytujú pleti pružnosť a jemnosť.

Účinky:

  • prekryje všetky nedokonalosti pleti
  • hydratuje
  • zanecháva pleť pružnú a jemnú

Typ pleti:
Vhodný pre normálnu až suchú pleť.

Ako aplikovať:
Make-up se aplikuje na čistú pleť ošetrenú podkladovým krémom. Otvorte viečko a pomocou otočného kolieska vysuňte kúsok tuhého make-upu. Potom jemnými ťahmi aplikujte make-up na tvár. Vždy postupujte smerom od stredu tváre k okrajovým partiám. Pomocou prstov rozotrite make-up dostratena.

Vlastnosti

Konzistencia
krémový make-up

O značke Max Factor

Kozmetika Max Factor patrí k najžiarivejším stáliciam na trhu s prípravkami pre líčenie. Súčasný reklamný slogan „Max Factor – make-up maskérov filmových hviezd“ nie je žiadny reklamný trik, ale pravdivý odraz skutočnosti a historického vývoja značky. S filmovým priemyslom je značka Max Factor spätá od samotného počiatku a veľmi skoro sa zamerala aj na potreby bežného života mimo filmových plátien. Preto si dnes môže široká verejnosť dopriavať rovnaké prípravky ako napríklad Julie Roberts, Gwyneth Paltrow, Renée Zelweger a ďalšie hviezdy strieborného plátna.
Ak ste si mysleli, že názov značky vypovedá o akomsi „maximálnom faktore“, ste na veľkom omyle. Max Factor je totiž meno ruského kozmetika, ktorý na začiatku 20. storočia emigroval z cárskeho dvora do Ameriky. V Los Angeles si založil prvý obchod s líčidlami a parochniarskymi potrebami. K samotnému založeniu spoločnosti Max Factor Company došlo v roku 1909 a vývoj nových kozmetických prípravkov sa rozbehol naplno. Od samého začiatku si Max Factor získaval popularitu vo filmovom priemysle. Herci si chodili po radu, ako vyzerať na plátne čo najlepšie, maskéri netrpezlivo čakali na nové prípravky a značka Max Factor vyvíjala jeden kozmetický hit za druhým.
V roku 1914 prišiel Max Factor s make-upom, ktorý sa nanášal oveľa ľahšie a navyše bol k pleti šetrnejší, v roku 1920 bol na trh uvedený prvý make-up na všedný deň, preslávil sa zlatý prášok do vlasov, srdiečkové pery, nové farby v líčení – značka Max Factor prinášala stále nové možnosti pre líčenie a dekoratívnu kozmetiku. Zaujímavosťou je, že výrobky Max Factor používala aj americká armáda v 2. svetovej vojne pri maskovaní tváre pred nepriateľom.
Dnes pod značkou Max Factor nachádzame kompletný rad prípravkov na líčenie – od púdrov a tónovacích krémov cez maskary, očné tiene, až po rúže alebo korekčné tyčinky. Medzi súčasné evergreeny patrí maskara pre objem Max Factor 2000 Calorie, tekutý make-up Max Factor Colour Adept, korektor Max Factor MasterTouch alebo napríklad očné tiene Max Factor Max Effect Mono.
Ak túžite po prípravkoch s kvalitným a ošetrujúcim zložením, trendových novinkách s komfortnou aplikáciou a profesionálnym výsledkom, pozrite sa do produktovej ponuky kozmetiky Max Factor. Všetky výrobky Max Factor rešpektujú prirodzené potreby pleti i nároky súčasných používateliek. Dnes patrí make-up a líčenie k bežným každodenným činnostiam mnohých žien. Moderná dekoratívna kozmetika musí spĺňať základné požiadavky na bezproblémovú, ľahkú a hlavne rýchlu aplikáciu a veľkú variabilitu v odtieňoch i typoch prípravkov.
Či už chcete dosiahnuť prirodzený vzhľad na bežné nosenie, alebo dramatickejší výraz na špeciálne príležitosti, vždy sa môžete spoľahnúť na kozmetiku Max Factor.