Prejsť na hlavný obsah

FOREO Imagination

ZAPOJTE PREDSTAVIVOSŤ A VYTVORTE SI MASKU SVOJICH SNOV   

Tento jedinečný, hodvábne jemný prípravok bol špeciálne vytvorený tak, aby sa dal kombinovať s bežnými kuchynskými ingredienciami. Výsledkom je ultra hydratačný základ pre domácu masku, ktorú môžete rovnomerne naniesť na tvár a FOREO Triple Infusion Complex sa postará o aktiváciu vitamínov a minerálov, ktoré potom preniknú hlbšie do pleti. Odhaľte potenciál čerstvých ingrediencií a svojej vlastnej predstavivosti vďaka FOREU. 

AKO TO FUNGUJE? 
 
Základ pre pleťovú masku FOREO Imagination™ DIY Mask Base je kozmetickou nevyhnutnosťou pre všetkých, čo preferujú holistický, 360° prístup k starostlivosti o telo, myseľ a pleť. Tento produkt dokonale prepojí vybrané bio prísady a vytvorí z nich luxusné krémové smoothie, ktoré jednoducho aplikujete na tvár a krk. Jeho unikátne zloženie potom zvýši efekt všetkých aktívnych vitamínov a minerálov v maske. Pomôže im preniknúť hlboko do pleti, aby mohli účinkovať na jej povrchu aj pod ním. Kam vás zavedie sila vašej predstavivosti? 

O ZLOŽENÍ   

VYLEPŠENÁ ABSORPCIA

Ester – maximalizuje schopnosť vo vode rozpustných látok preniknúť do pleti.
Kyselina linolová – pomáha ingredienciám preniknúť hlboko do pleti, optimalizuje úroveň hydratácie, zachováva tak zdravú  elasticitu a chráni pleť pred stresujúcimi vplyvmi okolitého prostredia. 
Propylénglykol – pomáha vitamínom a minerálom prekonať lipidovú bariéru pleti.

 

INTENZÍVNA HYDRATÁCIA 

Kyselina hyalurónová – nahrádza stratenú vlhkosť a kyselinu hyalurónovú, ktorá sa v pleti nachádza prirodzene (ale s vekom ubúda), vyhladzuje jemné linky a vrásky. Navyše má na pleť síce dočasný, ale okamžitý vyplňujúci účinok.
Sodium PCA – zabraňuje strate vlhkosti a vysušeniu pleti, pomáha obnoviť medzibunkové spojivo, ktoré viaže bunky k sebe, a tak udržuje pleť mladú, hydratovanú a vyplnenú.

ULTRA UPOKOJUJÚCI 

Fosfolipidy – či už vás trápi suchá/podráždená pleť, alebo vám dáva zabrať chladné počasie, fosfolipidy pomôžu zadržať v pleti vlahu a udržať ju tak vyplnenú a hydratovanú.
Vitamín B5 – priťahuje vodu z okolitého prostredia a privádza ju do pleti, ktorú tým rozžiari a osvieži. 
Alantoín – pôsobí ako zvláčňujúca zložka, ktorá udržuje pleť hydratovanú a predchádza vysušeniu alebo podráždeniu. Navyše má aj upokojujúci účinok. 

 

BOHATÝ NA ANTIOXIDANTY

Skvalán – úžasne hydratačná zložka a zároveň zdroj výživných mastných kyselín a antioxidantov. 
Vitamín E – účinný antioxidant, ktorý pomáha vyživiť pleť a ochrániť ju pred poškodením spôsobeným UV žiarením a voľnými radikálmi. 
AKO APLIKOVAŤ
 
V 3 jednoduchých krokoch: Vymysli, zmiešaj a aplikuj!
1. VYMYSLITE si svoju ideálnu masku, ktorú si pripravíte doma z tých najlepších čerstvých ingrediencií. 
2. ZMIEŠAJTE vybrané ingrediencie s jednou čajovou lyžičkou základu FOREO Imagination™. 
3. APLIKUJTE hotovú zmes pomocou aplikátora FOREO’s Silicone Skincare Applicator. 
Masku môžete naniesť aj samostatne (teda vynechať pridané ingrediencie a použiť len základ pre upokojujúci, hydratačný a antioxidačný účinok).  

S produktom FOREO Imagination™ dostanete aj zábavnú a podrobnú brožúru „Recipes of My FOREO Imagination™“ plnú obrázkov, ktoré vám prinesú inšpiráciu a poskytnú miesto pre vaše vlastné recepty na domáce masky. 

Nezabudnite sa o svoje výtvory podeliť s nami aj so zvyškom sveta a zároveň preskúmať nové recepty pod hashtagom #foreoimagination

ČISTÉ A BEZPEČNÉ ZLOŽENIE 

               ● Vhodné pre vegánov
               ● Vyhovuje všetkým typom pleti
               ● Netestované na zvieratách  
               ● Dermatologicky testované