Prejsť na hlavný obsah

FOREO UFO range

UFO & UFO mini INTELIGENTNÁ MASKA

Premeňte a zdokonaľte svoju pleť a každodennú starostlivosť o ňu s pomocou UFO. Prvé inteligentné zariadenie na aplikáciu masky bolo navrhnuté tak, aby 20-minútové pôsobenie bežnej plátennej masky skrátilo na 90 sekúnd radosti. To všetko vďaka rýchlejšiemu a lepšiemu spôsobu, ako dosiahnuť dokonalú pleť. Zvoľte si obľúbenú masku UFO a pomocou zariadenia UFO aktivujte jej esencie, aby ste ju využili skutočne naplno!

KÚPIŤ

celý text skryť text

UFO 2 & UFO mini 2 INTELIGENTNÁ MASKA

Rad UFO 2 ponúka kompletné spektrum farieb pre svetelnú terapiu, presné sonické pulzácie a najnovšiu inteligentnú technológiu použitia spolu s vylepšenou mobilnou aplikáciou, termofunkciami a kryofunkciami. Cieľom tejto novinky je udržať vašu pleť nadpozemsky krásnu na mnoho ďalších rokov a desaťročí. Užite si pocit intenzívne vyživenej pleti len za 90 sekúnd s pomocou jednej z 13 masiek UFO.  

KÚPIŤ

celý text skryť text

MASKA NA DEŇ A NA NOC

Denná maska Make My Day je kompatibilná s UFO aj UFO mini a obsahuje kyselinu hyalurónovú a červené riasy, ktoré pleť hydratujú do hĺbky, chránia ju pred znečistením a dodávajú jas. Nočná maska Call It A Night obsahuje ženšen a olivový olej, vďaka ktorým pleť vyživuje, revitalizuje, a tým aj obnovuje, zatiaľ čo spíte.

 

KÚPIŤ

celý text skryť text

RAD ADVANCED MASK

Odhaľte svoju nádhernú pleť vďaka kolekcii masiek FOREO Advanced Mask. Tento pestrý rad vyrieši každý problém vďaka zložkám, ako je rozjasňujúci extrakt z perál, omladzujúci kolagén alebo uhlie s báječným čistiacim účinkom. Objavte 5 super koncentrovaných masiek, ktoré sa dajú použiť s prístrojom UFO alebo UFO mini.

 

KÚPIŤ

celý text skryť text