Garnier Pure Active

kozmetická sada I.

Garnier Pure Active kozmetická sada I.
Garnier Pure Active kozmetická sada I.

Kód: GAR05083 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: čistiaca starostlivosť proti čiernym bodkám s aktívnym uhlím 3 v 1 pre mastnú a problematickú pleť Pure Active 150 ml + antiperspirant roll-on Men Mineral Pure Active 50 ml

Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
K nákupu ľubovoľných produktov Garnier nad 8 € teraz získate štýlový hrnček ako darček.

Vlastnosti

Druh balenia
dezodorant roll-on
Typ pleti
mastná, problematická
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Typ sady
kozmetická sada
Účinok
proti akné
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Garnier

Kozmetika Garnier ovplyvňuje životy mužov a žien po celom svete už viac než jedno storočie. Vznikla vo Francúzsku a postupne sa vyprofilovala medzi najuznávanejšie kozmetické značky.

Jej príbeh začal písať v roku 1904 kaderník Alfred Amour Garnier, keď vyvinul prvé rastlinné tonikum pre krásu vlasov, ktoré sa čoskoro stalo bestsellerom. V roku 1960 vznikla prvá farba na vlasy Garnier na domáce použitie a ženy tak začali hľadieť na svoje vlasy ako na módny doplnok. Medzi ďalšie prípravky, ktoré získali okamžitú popularitu, patrí napríklad micelárna voda Garnier alebo čistiaci gél Garnier Pure Active.

Značka Garnier vždy načúva svojim zákazníkom a reflektuje ich potreby v starostlivosti o pleť a vlasy. Vytvára prípravky, ktoré sú skutočne účinné, ľahko dostupné a uľahčujú každodenné rituály starostlivosti o krásu. Práve vďaka týmto skutočnostiam sa kozmetika Garnier stala takou úspešnou a dnes ju môžete nájsť vo viac než 120 krajinách sveta.