GC MI Paste Plusremineralizačný ochranný krém pre citlivé zuby s fluoridom

1×
GC MI Paste Plus remineralizačný ochranný krém pre citlivé zuby s fluoridom
GC MI Paste Plus remineralizačný ochranný krém pre citlivé zuby s fluoridom
príchuť Strawberry 35 ml
18,50

Kód: GCC0015 | Na sklade

POZOR! Prípravok nie je vhodný pre pacientov s potvrdenou alergiou na mliečne proteíny alebo s podozrením na túto alergiu a / alebo s citlivosťou alebo alergiou na benzoátové prísady. Používajte len na odporúčanie Vášho zubného lekára.

1
Zásielkovňa
streda 23. 9. 2020
Osobný odber
streda 23. 9. 2020

Popis produktu GC MI Paste Plus

Vychutnajte si studené aj horúce nápoje bez nepríjemnej bolesti zubov. Remineralizačný ochranný krém pre citlivé zuby GC MI Paste Plus významne posilňuje zubnú sklovinu a tlmí zvýšenú precitlivenosť zubov. Obsahuje totiž mliečny proteín RECALDENT™, ktorý sa vyznačuje vysokým podielom vápnika a fosfátu. Účinné zloženie je navyše obohatené o fluorid, ktorý minimalizuje riziko vzniku zubného kazu.

Deň čo deň sa zuby stávajú menej citlivé voči vonkajším vplyvom a kyselinám z jedla. Zároveň krém GC MI Paste Plus pomáha predchádzať výskytu bielych lézií pri nosení strojčekov a podporuje odolnosť zubov aj po profesionálnom bielení alebo kyretáži.

Vlastnosti:

  • pomáha uzatvárať dentínové tubuly a znižuje citlivosť zubov
  • posilňuje zubnú sklovinu a predchádza vzniku zubného kazu
  • neutralizuje kyseliny v ústach po jedle
  • ideálny pred a po ordinačnom bielení zubov
  • možno použiť po kyretáži a vyhladení koreňa
  • vhodný pri salivačných chybách a xerostómii

Zloženie:

  • mliečny proteín RECALDENT™ (CPP-ACP) – remineralizuje zuby vysokou dávkou vápnika a fosfátu
  • 900 ppm fluoridov – posilňujú zubnú sklovinu, chránia pred rozvojom zubného kazu
  • bez cukru

Ako aplikovať:
Používajte ráno alebo večer po vyčistení zubov. Optimálne množstvo krému aplikujte pomocou vatového tampónu alebo čistým suchým prstom na horné a dolné zuby. Dbajte, aby bol každý zub potrený krémom s množstvom cca veľkosti hrášku. V ťažko prístupných miestach si pri aplikácii môžete pomôcť interproximálnou kefkou alebo zubnou niťou.

Nechajte krém v ústach pôsobiť minimálne 3 minúty, následne ho jazykom rozotrite v celých ústach a počkajte ďalšiu 1 – 2 minúty. Počas pôsobenia skúste neprehĺtať. Po uplynutí pôsobenia krém vypľujte a ústa nevyplachujte. Zvyšok krému na povrchu zubov sa postupne sám vytratí. Po aplikácii nejedzte a nepite minimálne 30 minút.

Upozornenie:
Pred použitím sa o vhodnosti prípravku poraďte so zubným lekárom. Nepoužívajte v prípade, že máte alergiu na mliečne proteíny alebo na benzoátové prísady.

Návod na použitie nájdete TU

O značke GC

Zaistite pre svoje zuby tú najlepšiu starostlivosť so špeciálnymi remineralizačnými ochrannými krémami GC! Spoločnosť GC bola založená už v roku 1921 v Tokiu a jej cieľom je vyvíjať vysokokvalitné a účinné produkty, ktoré dokážu splniť všetky potreby zákazníka.

V remineralizačných krémoch GC sa nachádza vysoká koncentrácia vápnika a fosfátu, vďaka čomu je zubom zabezpečený dostatočný prísun minerálnych látok v úplne ideálnom pomere. Ochranné zubné krémy GC tak účinne pomáhajú k väčšej odolnosti zubov proti kyselinám, zabraňujú vzniku zubného kazu a vďaka ich jedinečným príchutiam vás bude ich používanie naozaj baviť!

Produkty značky GC neobsahujú cukor a sú šetrné k životnému prostrediu. Sú testované a majú preukázateľnú účinnosť. Používať by ich však nemali ľudia s potvrdenou alergiou na mliečne proteíny alebo s podozrením na túto alergiu a ľudia s citlivosťou či alergiou na benzoátové prísady.

Recenzie GC MI Paste Plus