Gillette Venus Smooth holiaci strojček + náhradné hlavice

4×
Gillette Venus Smooth holiaci strojček + náhradné hlavice
Gillette Venus Smooth holiaci strojček + náhradné hlavice
5 ks
11,90

2,38 / 1 ks, vr. DPH
Kód: GIL1924 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
pondelok 1. 2. 2021
Osobný odber
už zajtra piatok 29. 1. 2021

Popis produktu Gillette Venus Smooth

Užite si dôkladné oholenie nežiadúcich chĺpkov v jednom ťahu. Holiaci strojček Gillette Venus Smooth s náhradnými žiletkami predstavuje účinný holiaci systém na každodenné použitie. Zaoblená žiletka má tri čepele obklopené ochrannými vankúšikmi, ktoré napínajú pokožku pri každom ťahu a umožňujú odstránenie chĺpkov priamo pri korienkoch.

Zvlhčujúce prúžky po kontakte s vodou zaistia perfektne hladké oholenie. Ergonomická rukoväť s protišmykovou úpravou dokonale padne do ruky a vďaka pohyblivej konštrukcii sa holiaci strojček prispôsobí každej krivke vášho tela.

Vlastnosti:

  • 3 čepele pre mimoriadne dôkladné oholenie
  • lubrikačné prúžky s výťažkom aloy pre lepšie kĺzanie žiletky po pokožke
  • pohyblivá hlavica oholí aj ťažko dostupné miesta
  • prúžkový indikátor upozorňuje na vhodný čas výmeny čepele
  • gumová rukoväť s protišmykovou úpravou pre bezpečné holenie aj v sprche
  • náhradné žiletky sa ľahko vymieňajú

Ako používať:
Navlhčite pokožku vodou a dlhými, jemnými ťahmi proti smeru rastu chĺpkov ohoľte. Po vyblednutí indikátorového prúžku už nie je zaistený perfektný výsledok holenia a žiletku je vhodné vymeniť za novú.

O značke Gillette

p>Kozmetika Gillette | Gillette sa zameriava na výrobu holiacej kozmetiky a tiež kvalitných strojčekov na holenie. Spoločnosť založil v roku 1895 King Camp a už od samého začiatku sa zameral na výrobu dokonalej holiacej čepele.
Firemný slogan spoločnosti znie „Pre mužov to najlepšie“, no vyrába aj kozmetiku a holiace strojčeky pre ženy. Systém Mach3 poskytuje dokonalé oholenie „jediným ťahom“, Fusion oholí aj ťažko dosiahnuteľné miesta, a to vďaka 5 čepieľkam a jednému zarovnávacej čepieľke. Kolekcia Gillette Venus je určená výhradne pre ženy. Zaistite si dokonale hladkú a hebkú pokožku.

Recenzie Gillette Venus Smooth4