Givenchy Ange ou Démon

parfumovaná voda pre ženy 100 ml

20×
Givenchy Ange ou Démon parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Givenchy Ange ou Démon parfumovaná voda pre ženy 100 ml
126,50

Ušetríte 49%
100 ml
64,00

Kód: GIV0002 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom GLS
piatok 28. 6. 2019
Osobný odber
piatok 28. 6. 2019
Givenchy Ange ou Démon
100 ml | 64,00

Popis parfému Givenchy Ange ou Démon

Luxusná a okúzľujúca vôňa Givenchy Ange ou Démon je stvorená pre výnimočné ženy. Oplýva eleganciou, sviežosťou a orientálnou charizmou. Záhadná vôňa je anjelsky krásna a čistá. Je obrazom jemnej až nadpozemskej bytosti obdarovanej nehou a citlivosťou. Reprezentuje ju ligotavý diamant, ktorý svojou žiarou očarí každého, a pritom je chladný a tvrdý. Anjelskú esenciu v parfume zastupuje orchidea, ylang ylang a ľalia. Protikladom k anjelovi je démon. Vôňa je výrazná a vášnivá, tak ako aj aróma mandarínky, palisandrového dreva a šafranu. Pochádza z démonickej ženy, ktorej najobľúbenejšou hrou je lov mužov. Zvádza ich svojou zmyselnosťou a provokuje krásnym telom. Jej symbolom je oheň, pretože aj ona dokáže poriadne rozpáliť.

Nič nie je úplne čierne alebo biele. Ani flakón parfumu nie je. Ani ženy nie sú len anjelmi alebo démonmi. V žene, ktorá bola inšpiráciou tejto výnimočnej vôni Ange ou Démon, sa skrýva oboje. Je anjelom aj démonom zároveň, a práve v tom je jej neuveriteľná sila. Žiadny muž na svete jej nedokáže odolať.

Zloženie

Hlava
mandarínka, šafrán, tymián
Srdce
ľalia, orchidea, ylang-ylang
Základ
brazílske ružové drevo, dubový mach, fazule tonka, vanilka
Druh vône
kvetinová

O značke Givenchy

Parfémy Givenchy | Givenchy ako značka vznikla v roku 1952 vo Francúzsku. Spoločnosť Givenchy - v Česku nie až tak známu - založil francúzsky aristokrat Hubert de Givenchy, ktorý už od útleho veku sníval o tom, že raz vybuduje poriadnu módnu značku. Ako mladý absolvoval Givenchy cenné stáže a praxe v dome Diora, Piguet a ďalších. Sen sa Givenchymu splnil 2.februára 1952 a čoskoro nato patril medzi málo ľudí, ktorí obliekali Audrey Hepburnovú alebo tiež známe rodiny Guinessov a Kennedyovcov, čo bola v 50. a 60. rokoch veľká vec. Od tej doby tiež patrí k lídrom vo svete módy, ale aj parfémov - za všetky vymenujme napr. "zimné" Givenchy Amarige pre ženy. Často sa jedná o veľmi nápadné, odvážne vône najvyššej triedy.

Hodnotenie Givenchy Ange ou Démon

Pridať novú recenziu

4.0
20 hodnotenie
12
3
4
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem