Givenchy Ange ou Démonparfumovaná voda pre ženy

20×
Givenchy Ange ou Démon parfumovaná voda pre ženy
Givenchy Ange ou Démon parfumovaná voda pre ženy
Akcia
Odporúčaná maloobchodná cena
126,50

Ušetríte 64%
100 ml
45,30

Kód: GIV0002 | Na sklade
1
Večerné doručenie
utorok 14. 4. 2020

Popis parfému Givenchy Ange ou Démon
Zloženie

Luxusná a okúzľujúca vôňa Givenchy Ange ou Démon je stvorená pre výnimočné ženy. Oplýva eleganciou, sviežosťou a orientálnou charizmou. Záhadná vôňa je anjelsky krásna a čistá. Je obrazom jemnej až nadpozemskej bytosti obdarovanej nehou a citlivosťou. Reprezentuje ju ligotavý diamant, ktorý svojou žiarou očarí každého, a pritom je chladný a tvrdý. Anjelskú esenciu v parfume zastupuje orchidea, ylang ylang a ľalia. Protikladom k anjelovi je démon. Vôňa je výrazná a vášnivá, tak ako aj aróma mandarínky, palisandrového dreva a šafranu. Pochádza z démonickej ženy, ktorej najobľúbenejšou hrou je lov mužov. Zvádza ich svojou zmyselnosťou a provokuje krásnym telom. Jej symbolom je oheň, pretože aj ona dokáže poriadne rozpáliť.

Nič nie je úplne čierne alebo biele. Ani flakón parfumu nie je. Ani ženy nie sú len anjelmi alebo démonmi. V žene, ktorá bola inšpiráciou tejto výnimočnej vôni Ange ou Démon, sa skrýva oboje. Je anjelom aj démonom zároveň, a práve v tom je jej neuveriteľná sila. Žiadny muž na svete jej nedokáže odolať.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
tymián, mandarínka, šafrán
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ľalia, orchidea, ylang-ylang
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
dubový mach, fazule tonka, vanilka, brazílske ružové drevo
Druh vône
kvetinová

O značke Givenchy

Značka Givenchy v sebe spája francúzsku eleganciu a americkú príťažlivosť. Vznikla v roku 1952 a nesie meno svojho zakladateľa Huberta de Givenchy. Tento francúzsky aristokrat začínal svoju kariéru stážami v domoch Dior alebo Piguet a sníval o vlastnej módnej značke.

Sen sa Givenchymu čoskoro splnil a mohol sa pýšiť tým, že obliekal rodiny Guinessovcov a Kennedyovcov alebo Audrey Hepburn. Slávna herečka a najznámejšia zákazníčka sa tiež stala inšpiráciou pre vôbec prvý parfém Givenchy. Dnes už má značka za sebou viac ako 60 úspešných rokov tak vo svete módy, ako aj v oblasti vôní a kozmetiky.

Dámske vône Givenchy v sebe snúbia štýlovú eleganciu s koketnou drzosťou, ako napríklad legendárny Givenchy Very Irrésistible. Pánske zas stelesňujú ducha moderného džentlmena, čo spĺňa aj rovnomenná voda po holení Givenchy. Ikonickým sa stal tiež make-up Givenchy aj starostlivosť o pleť Givenchy.

Recenzie Givenchy Ange ou Démon