GivenchyGentleman Givenchy Intense toaletná voda pre mužov

1×
Givenchy Gentleman Givenchy Intense toaletná voda pre mužov
Givenchy Gentleman Givenchy Intense toaletná voda pre mužov
Nové
100 ml
98,50

98,50 / 100 ml, vr. DPH
Kód: GIV08975 | Na sklade
1
Packeta
pondelok 27. 9. 2021
Osobný odber
nedeľa 26. 9. 2021

Popis Givenchy Gentleman Givenchy Intense
Zloženie

Čo by nemalo chýbať žiadnemu skutočnému džentlmenovi? Perfektne to vystihuje toaletná voda pre mužov Givenchy Gentleman Givenchy Intense. V jej vysoko návykovej vonnej kompozícii sa odráža mužské sebavedomie a láskavosť, čo sú vlastnosti, ktoré charakterizujú dokonalého džentlmena.

  • aromatická vôňa s tónmi dreva a kvetín
  • ideálna na každý deň aj špeciálne príležitosti
  • predstavená v roku 2021

Zloženie vône
V prvých okamihoch na seba pritiahne hlavnú pozornosť svieži citrus bergamot, ktorý dokresľuje korenistá esencia kardamómu a bazalka. Na úvodné tóny plynule nadväzujú rovnako osviežujúce a sofistikované tóny kosatca v sprievode esencie cyprušteka. Nakoniec sa rozvoňajú hladkajúce sladkasté tóny kumarínu a veľkorysé cédrové drevo.

Príbeh vône
Vôňa Givenchy Gentleman Givenchy Intense v sebe nezaprie prvky jemnosti ani sily. Táto kontrastná vonná kompozícia si vás okamžite podmaní sviežosťou a sofistikovanosťou. Givenchy Intense, ako dokonale vyjadrená esencia džentlmena, je dielom parfumérky Nathalie Lorson a parfuméra Oliviera Crespa.

Dôležité upozornenie

Horľavé.
Celý text

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
kardamóm, bazalka, bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
cyprus, kosatec
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
kumarin, cédrové drevo
Druh vône
aromatická, kvetinová, drevitá

O značke Givenchy

Luxusné módne kúsky, kvalitná kozmetika a nádherné vône. To je francúzska značka Givenchy, ktorá viac než 60 rokov vzdáva hold móde a kráse. Vyzýva zákazníkov, aby si našli svoj vlastný, nezabudnuteľný štýl a boli sami sebou.

Príbeh značky Givenchy sa začal písať v Paríži roku 1952, keď návrhár Hubert de Givenchy založil módny dom, nesúci jeho meno. V roku 1953 sa Hubert de Givenchy stretol s Audrey Hepburn a začala sa ich úzka spolupráca. Pre úchvatnú Audrey, ktorá bola jeho múzou, Givenchy navrhol filmové kostýmy a obliekal ju na rôzne udalosti.

V roku 1957 Givenchy predstavil vôňu L'Interdit, ktorá bola pôvodne navrhnutá práve pre okúzľujúcu herečku. Tak vznikla spoločnosť Parfums Givenchy. Nasledovali ďalšie nezabudnuteľné vône a v roku 1989 sa značka Givenchy rozrástla o kozmetiku.

Okrem legendárnej Givenchy L'Interdit, ktorá sa dočkala aj novej, modernejšej interpretácie v podobe úchvatnej kvetinovej vône, sa veľkej obľube tešia aj Givenchy Irresistible a Gentleman Givenchy.

Parfémy Givenchy sú nadčasové, nechávajú vyniknúť osobnosť svojho nositeľa a vytvárajú jedinečný čuchový podpis, vďaka ktorému si vás zapamätá každý.

Recenzie Givenchy Gentleman Givenchy Intense1