Givenchy Noir Couturekozmetická sada

1×
Givenchy Noir Couture kozmetická sada
Givenchy Noir Couture kozmetická sada
kozmetická sada

Kód: GIV4695 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: riasenka pre predĺženie, natočenie a objem vodeodolná Noir Couture 01 Black Organza 8 g + Mini lesk na Gloss Révélateur 1 Perfect Pink 3,5 ml

  • Zloženie
  • O značke
  • Recenzie

Vlastnosti

Typ sady
kozmetická sada

O značke Givenchy

Značka Givenchy v sebe spája francúzsku eleganciu a americkú príťažlivosť. Vznikla v roku 1952 a nesie meno svojho zakladateľa Huberta de Givenchy. Tento francúzsky aristokrat začínal svoju kariéru stážami v domoch Dior alebo Piguet a sníval o vlastnej módnej značke.

Sen sa Givenchymu čoskoro splnil a mohol sa pýšiť tým, že obliekal rodiny Guinessovcov a Kennedyovcov alebo Audrey Hepburn. Slávna herečka a najznámejšia zákazníčka sa tiež stala inšpiráciou pre vôbec prvý parfém Givenchy. Dnes už má značka za sebou viac ako 60 úspešných rokov tak vo svete módy, ako aj v oblasti vôní a kozmetiky.

Dámske vône Givenchy v sebe snúbia štýlovú eleganciu s koketnou drzosťou, ako napríklad legendárny Givenchy Very Irrésistible. Pánske zas stelesňujú ducha moderného džentlmena, čo spĺňa aj rovnomenná voda po holení Givenchy. Ikonickým sa stal tiež make-up Givenchy aj starostlivosť o pleť Givenchy.

Recenzie Givenchy Noir Couture