Gucci Guilty Absoluteparfumovaná voda pre mužov

13×
Gucci Guilty Absolute parfumovaná voda pre mužov
Gucci Guilty Absolute parfumovaná voda pre mužov
150 ml
61,90

Kód: GUC2839 | Na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Zásielkovňa
pondelok 17. 8. 2020
Osobný odber
pondelok 17. 8. 2020

Popis parfému Gucci Guilty Absolute
Zloženie

Intenzívna, vášnivá, charizmatická aj zvodná – taká je parfumovaná voda Gucci Guilty Absolute, rovnako ako muž, pre ktorého je táto jedinečná vôňa stvorená.

  • výrazná drevito-kožená vôňa
  • pre moderného cieľavedomého muža
  • vhodná predovšetkým na večer a výnimočné udalosti

Zloženie vône
Vo vonnej kompozícii sa prelínajú výrazne mužné kožené akordy s pačuli, cyprusom, podmanivým vetiverom a drevitými tónmi. Jednotlivé zložky sú natoľko previazané, že aróma, ktorú spoločne vytvárajú, je od prvého privoňania po celý čas nosenia nemenná.

Príbeh vône
Parfumovaná voda Guilty Absolute vznikla vďaka spojeniu talentov dvoch veľkých mužov – Alessandra Micheleho, kreatívneho riaditeľa Gucci, a Alberta Morillasa, jedného z najslávnejších parfumérov vôbec. Tvárou vône, ktorá bola uvedená na trh v roku 2017, sa stal ďalší talentovaný muž, a to herec a spevák Jared Leto.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
koža
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
cyprus, pačuli
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
vetiver, drevité tóny
Druh vône
kožená, drevitá

O značke Gucci

Progresívna, inovatívna a smer udávajúca – značka Gucci formuje svet módy už takmer sto rokov. Jej moderné a eklektické výrobky predstavujú vrchol talianskeho remeselného umenia a sú neprekonateľné svojou kvalitou a dôrazom na detail. 

Na začiatku všetkého stál v roku 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, ktorý si založil dielňu na spracovanie kože. Zrejme mu vtedy vôbec nenapadlo, že dal práve meno módnej legende, ktorá raz dobije svet.

Dnes značka Gucci nežiari iba na prehliadkových mólach, svoje kolekcie rozšírila o ďalšie módne doplnky a tiež kozmetiku a parfémy. Medzi tie najznámejšie patrí určite aromatická vôňa pre mužov Gucci Guilty alebo romantická kvetinová vôňa pre ženy Gucci Bloom.

Podľa vízie aktuálneho tvorivého riaditeľa Alessandra Micheleho značka Gucci po novom definovala luxus pre 21. storočie a upevnila svoju pozíciu jedného z najžiadanejších módnych domov na svete.

Recenzie Gucci Guilty Absolute