GUERLAIN Habit Rougetoaletná voda pre mužov

2×
GUERLAIN Habit Rouge toaletná voda pre mužov
GUERLAIN Habit Rouge toaletná voda pre mužov
200 ml
64,20

Kód: GUR0751 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra piatok 2. 10. 2020
Osobný odber
už zajtra piatok 2. 10. 2020

Popis parfému GUERLAIN Habit Rouge
Zloženie

Vyjadrite svoju výnimočnosť vôňou plnou odvahy, dynamiky a vášne. Toaletná voda pre mužov Guerlain Habit Rouge je už od roku 1965 nevyhnutným doplnkom mnohých džentlmenov. Nechajte sa aj vy okúzliť dokonalou klasickou vôňou, ktorá je presýtená francúzskou eleganciou.

  • orientálna vôňa s citrusovými prvkami
  • aróma so zmyselným základom a elegantným doznievaním
  • svojmu nositeľovi dodá povestný francúzsky šarm

Zloženie vône
Počiatočný príval citrusovej sviežosti bergamotu a citróna sa prelína s korenistými a drevitými tónmi, ktorým po chvíli ovocné duo ustúpi a orientálne vyznenie vône sa dostane do popredia. Po chvíli sa prejaví sladkasté neroli a tajomný jazmín. Intenzita vonnej kompozície spočíva v mužnej kombinácii kože a oudového dreva, ktorú podfarbuje sladkosť vanilky a exotické pačuli.

Príbeh vône
Pánska vôňa Guerlain Habit Rouge sa v roku 1965 stala úplne prvým orientálnym parfémom pre mužov. Jean-Paul Guerlain ju vytvoril ako poctu jazdectvu a drezúre. Kontrast medzi úvodnou sviežosťou a následnou vrúcnou zmyselnosťou vyjadruje kontrolu nad emóciami, ktorá je pri týchto športoch nevyhnutná.

Zloženie

Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jazmín, drevité tóny, neroli, korenie
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
koža, vanilka, agar, pačuli
Druh vône
orientálna, drevitá

O značke GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustály výskum, inovácie a zdokonaľovanie, odvážni tvorcovia, legendárne výtvory a kultúra krásy ako symbol značky. To všetko predstavuje luxusný parfémový dom Guerlain, ktorého história siaha až do roku 1828.

Už od počiatku vyrába Guerlain parfémy a kozmetiku vo Francúzsku. Vo výrobe kombinuje remeselné umenie, špičkové technológie a environmentálnu a sociálnu zodpovednosť. Deň čo deň pracujú tímy Guerlainu na vývoji luxusnej a zároveň udržateľnej kozmetiky – v mene krásy zákazníkov, prírody a našej planéty. Vďaka svojmu cennému know-how získal Guerlain ocenenie „Living Heritage Company“, udelené francúzskym ministerstvom hospodárstva a priemyslu.

Za 190 rokov má Guerlain na konte 1100 vôní. Piatu generáciu jeho parfumérov predstavuje Thierry Wasser, ktorý na svojich cestách po celom svete hľadá tie najvzácnejšie prírodné suroviny na výrobu luxusných vôní – vždy s rešpektom k miestnym obyvateľom a prírode.

Preskúmajte širokú ponuku produktov Guerlain – od vôní Mon Guerlain, L’Homme Idéal a Aqua Allegoria cez make-up L’Essentiel Foundation, bronzujúci púder Terracotta alebo ikonické púdrové perly Météorites.

Recenzie GUERLAIN Habit Rouge2