GUERLAIN Shalimarparfumovaná voda pre ženy

25×
GUERLAIN Shalimar parfumovaná voda pre ženy
GUERLAIN Shalimar parfumovaná voda pre ženy
90 ml
71,10

Kód: GUR0662 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
štvrtok 1. 10. 2020
Osobný odber
už zajtra streda 30. 9. 2020

Popis parfému GUERLAIN Shalimar
Zloženie

Rovnako ako pred štyrmi storočiami túžil indický cisár Šáhdžahán po vyvolenej princeznej, budete po otvorení tejto vône túžiť po romantike aj vy. Dámska parfumovaná voda Guerlain Shalimar je stelesnením žiadostivosti a večnej lásky a kombinuje nežné a výraznejšie prvky s dokonale rafinovaným výsledkom.

  • okúzľujúca orientálna vôňa
  • pre ženy, ktoré túžia po zmyselnosti
  • v krásnom flakóne, ktorý podčiarkuje charakter vône

Zloženie vône
Na sviežej vlne kvetín a bergamotu sa nesú úvodné tóny vône, do ktorej sa potom pozvoľna vmieša trojica kvietkov na čele s ružou, jazmínom a kosatcom. O finálne prelínanie všetkých ingrediencií do harmonického celku sa starajú zemité fazule tonka a exotické struky vanilky. 

Príbeh vône
Slovo Shalimar v názve vône Guerlain Shalimar v sanskrite znamená vášnivý milostný príbeh. Ten sa pred štyrmi storočiami odohral medzi cisárom a princeznou, pre ktorú dal vládca postaviť Šalimarské záhrady.

Tečúcimi vodami v týchto slávnych záhradách sa v roku 1925 inšpiroval Raymond Guerlain pri tvorbe nádherného flakónika k tejto vôni. Niet divu, že získal prvé miesto na Medzinárodnej výstave modernej umeleckopriemyselnej výroby v Paríži.

Zloženie

Zloženie
kosatec, vanilka, bergamot
Druh vône
orientálna

O značke GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustály výskum, inovácie a zdokonaľovanie, odvážni tvorcovia, legendárne výtvory a kultúra krásy ako symbol značky. To všetko predstavuje luxusný parfémový dom Guerlain, ktorého história siaha až do roku 1828.

Už od počiatku vyrába Guerlain parfémy a kozmetiku vo Francúzsku. Vo výrobe kombinuje remeselné umenie, špičkové technológie a environmentálnu a sociálnu zodpovednosť. Deň čo deň pracujú tímy Guerlainu na vývoji luxusnej a zároveň udržateľnej kozmetiky – v mene krásy zákazníkov, prírody a našej planéty. Vďaka svojmu cennému know-how získal Guerlain ocenenie „Living Heritage Company“, udelené francúzskym ministerstvom hospodárstva a priemyslu.

Za 190 rokov má Guerlain na konte 1100 vôní. Piatu generáciu jeho parfumérov predstavuje Thierry Wasser, ktorý na svojich cestách po celom svete hľadá tie najvzácnejšie prírodné suroviny na výrobu luxusných vôní – vždy s rešpektom k miestnym obyvateľom a prírode.

Preskúmajte širokú ponuku produktov Guerlain – od vôní Mon Guerlain, L’Homme Idéal a Aqua Allegoria cez make-up L’Essentiel Foundation, bronzujúci púder Terracotta alebo ikonické púdrové perly Météorites.

Recenzie GUERLAIN Shalimar25