Hermès Terre d’Hermèsparfém pre mužov

2×
Hermès Terre d’Hermès parfém pre mužov
Hermès Terre d’Hermès parfém pre mužov
Akcia
Doprava zadarmo
200 ml
115,00

Kód: HER0145 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
pondelok 27. 1. 2020
Osobný odber
sobota 25. 1. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Hermès Terre d’Hermès
Zloženie

Premeňte bežné dni na nezabudnuteľné zážitky plné emócií. Parfum pre mužov Hermès Terre d’Hermès pôsobí silne, temnými zemitými tónmi, ale pritom je v ňom čosi jemné a povznášajúce. Hodí sa pre každého muža, ktorý sa nebojí hľadať vo všednosti života výnimočné okamihy. Atmosféra, ktorú tento parfum vytvára pri svojom nositeľovi, pôsobí absolútne neodolateľne a je celkom isté, že nenechá na pokoji nikoho, okolo koho prejdete.

  • drevito-korenistá vôňa
  • pre charizmatického muža
  • na bežné dni aj výnimočné udalosti

Zloženie vône
O úvod do vonnej kompozície sa postarajú šťavnaté tóny grepu a pomaranča. Následne sa dostávajú do popredia zemité akordy kremeňa, ktoré plynulo prechádzajú do záveru tvoreného zemitými a drevitými tónmi.

Príbeh vône
Parfum Terre d’Hermès pochádza z dielní renomovaného francúzskeho módneho domu Hermè, ktorého vôňa sa vyznačujú tým, že sú inšpirované prirodzenou krásou a čistou atmosférou prírody. Kompozície vôní Hermès vyznievajú vždy veľmi prirodzene, ale pritom silne príťažlivo. Prebúdzajú v človeku až naturalistickú pudovosť. Presne to je aj prípad parfumu Terre d’Hermès, ktorý bol predstavený v roku 2009.

Zloženie

Hlava
grapefruit, pomaranč
Srdce
pazúrik
Základ
dubový mach, drevité tóny, benzoin
Druh vône
korenistá, drevitá

O značke Hermès

Francúzska značka Hermès má veľmi zaujímavú minulosť. Táto spoločnosť, založená v tridsiatych rokoch 19. storočia Thierrym Hermesom, totiž pôvodne vyrábala konské sedlá, postroje a ďalšie jazdecké potreby. Neskôr však začala ponúkať aj iné kožené výrobky (kabelky, opasky a i.), strechy pre kabriolety, hodinky, hodvábne šatky... a nakoniec aj luxusnú pánsku a dámsku kozmetiku.
Nikoho asi neprekvapí, že mnohé parfémy Hermès boli inšpirované arómou kože (tá napokon zdobí i niektoré flakóny). Sú svieže, zmyselné, smelé, rafinované a každý z nich je skutočným umeleckým dielom, ktoré vzniklo len preto, aby potešilo vaše zmysly. Nie div, že získali celý rad významných ocenení a používajú ich aj hollywoodske hviezdy: Jessica Alba, Gwyneth Paltrow, Sofia Vergara a ďalšie. Originalita, harmónia, genialita – to je Hermès!
Okrem parfémov Hermès dodáva na trh aj exkluzívne kozmetické súpravy, obsahujúce peny na holenie, sprchovacie gély, telové mlieka a ďalšie prípravky špičkovej kvality. Ak teda chcete niekoho zo svojich blízkych potešiť naozaj mimoriadnym darčekom, neváhajte. Značka Hermès určite zaujme všetkých jedincov, ktorí milujú vôňu kože, sú nároční, neuspokoja sa s málom a nemajú problém priplatiť si za luxus.  

Recenzie Hermès Terre d’Hermès