Hermès Terre d’Hermèsparfém pre mužov

3×
Hermès Terre d’Hermès parfém pre mužov
Hermès Terre d’Hermès parfém pre mužov
75 ml
73,90

Kód: HER0144 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra utorok 14. 7. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis parfému Hermès Terre d’Hermès
Zloženie

Premeňte bežné dni na nezabudnuteľné zážitky plné emócií. Parfum pre mužov Hermès Terre d’Hermès pôsobí silne, temnými zemitými tónmi, ale pritom je v ňom čosi jemné a povznášajúce. Hodí sa pre každého muža, ktorý sa nebojí hľadať vo všednosti života výnimočné okamihy. Atmosféra, ktorú tento parfum vytvára pri svojom nositeľovi, pôsobí absolútne neodolateľne a je celkom isté, že nenechá na pokoji nikoho, okolo koho prejdete.

  • drevito-korenistá vôňa
  • pre charizmatického muža
  • na bežné dni aj výnimočné udalosti

Zloženie vône
O úvod do vonnej kompozície sa postarajú šťavnaté tóny grepu a pomaranča. Následne sa dostávajú do popredia zemité akordy kremeňa, ktoré plynulo prechádzajú do záveru tvoreného zemitými a drevitými tónmi.

Príbeh vône
Parfum Terre d’Hermès pochádza z dielní renomovaného francúzskeho módneho domu Hermè, ktorého vôňa sa vyznačujú tým, že sú inšpirované prirodzenou krásou a čistou atmosférou prírody. Kompozície vôní Hermès vyznievajú vždy veľmi prirodzene, ale pritom silne príťažlivo. Prebúdzajú v človeku až naturalistickú pudovosť. Presne to je aj prípad parfumu Terre d’Hermès, ktorý bol predstavený v roku 2009.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
grapefruit, pomaranč
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pazúrik
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
dubový mach, drevité tóny, benzoin
Druh vône
korenistá, drevitá

O značke Hermès

Francúzska značka Hermès má veľmi zaujímavú minulosť. Táto spoločnosť, založená v tridsiatych rokoch 19. storočia Thierrym Hermesom, totiž pôvodne vyrábala konské sedlá, postroje a ďalšie jazdecké potreby. Neskôr však začala ponúkať aj iné kožené výrobky (kabelky, opasky a i.), strechy pre kabriolety, hodinky, hodvábne šatky... a nakoniec aj luxusnú pánsku a dámsku kozmetiku.
Nikoho asi neprekvapí, že mnohé parfémy Hermès boli inšpirované arómou kože (tá napokon zdobí i niektoré flakóny). Sú svieže, zmyselné, smelé, rafinované a každý z nich je skutočným umeleckým dielom, ktoré vzniklo len preto, aby potešilo vaše zmysly. Nie div, že získali celý rad významných ocenení a používajú ich aj hollywoodske hviezdy: Jessica Alba, Gwyneth Paltrow, Sofia Vergara a ďalšie. Originalita, harmónia, genialita – to je Hermès!
Okrem parfémov Hermès dodáva na trh aj exkluzívne kozmetické súpravy, obsahujúce peny na holenie, sprchovacie gély, telové mlieka a ďalšie prípravky špičkovej kvality. Ak teda chcete niekoho zo svojich blízkych potešiť naozaj mimoriadnym darčekom, neváhajte. Značka Hermès určite zaujme všetkých jedincov, ktorí milujú vôňu kože, sú nároční, neuspokoja sa s málom a nemajú problém priplatiť si za luxus.  

Recenzie Hermès Terre d’Hermès