Jack N’ Jill Siliconedetská zubná kefka na prst soft

Jack N’ Jill Silicone detská zubná kefka na prst soft
Jack N’ Jill Silicone detská zubná kefka na prst soft
6-18 mesiacov 2 ks
5,30

Kód: JCK2810 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
pondelok 28. 9. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis produktu Jack N’ Jill Silicone

Popis:
Jack N' Jill silikónová zubná kefka na prst je bezpečným a hygienickým spôsobom čistenia prvých zúbkov vášho dieťatka. Bola navrhnutá na jednoduchý a efektívny štart správnej detskej ústnej hygieny. Jednoduchá na použitie, jemná k ďasnám, netoxická a bez BPA. Ideálne použiť v kombinácii so zubnou pastou Jack N' Jill. Kefka je obojstranná - "kefková časť" je určená na jemné vyčistenie zúbkov dieťaťa a "jamková časť" na masáž ďasien - skvelá pre ďasná, z ktorých vyrastajú práve zúbky. Vhodná pre deti od 6-18 mesiacov.

Účinky:

  • hygienický spôsob čistenia prvých zúbkov
  • jednoduché použitie
  • je jemná k ďasnám
  • netoxická a bez BPA

Zloženie:

  • vyrobená zo 100% vzácneho lekárskeho a potravinárskeho silikónu

Použitie:
Umyte si ruky aj kefku pred každým použitím! Aplikujte na kefku malé množstvo prírodnej Jack N' Jill zubnej pasty. Jemne čistite zuby krúživými pohybmi. Vhodné pre prvé zuby!

Upozornenie:
Vždy sa uistite, že vaša Jack N' Jill silikónová zubná kefka na prst je čistá. Umývajte ju teplou mydlovou vodou. Je možné ju sterilizovať. Uchovávajte v čistej nádobe. Použitie u dieťaťa / dojčaťa je samozrejme len za asistencie dospelého. Toto nie je cumlík! Nepoužíva sa na sanie ani žuvanie. Kefka žuvanie nevydrží! Pri poškodení či natrhnutí okamžite zahodiť.

Recenzie Jack N’ Jill Silicone