Kenzo Le Monde Est Beautoaletná voda pre ženy

2×
Kenzo Le Monde Est Beau toaletná voda pre ženy
Kenzo Le Monde Est Beau toaletná voda pre ženy
50 ml

Kód: KZO0092 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis parfému Kenzo Le Monde Est Beau
Zloženie

Cesta do kvitnúcej záhrady, ktorú pred vami rozprestrie dámska toaletná voda Kenzo Le Monde est Beau, je dláždená jemnými okruhliakmi. Tie môžete vidieť aj na flakóne tejto radostnej vône, do ktorej jej tvorca premietol svoju lásku k prírode. 

  • kvetinovo-ovocná, jemne horká vôňa
  • pre ženy túžiace po príťažlivosti bez nápadného luxusu
  • ideálna na denné nosenie na jar a v lete

Zloženie vône
Najprv vás očarí kombinácia šťavnatých čiernych ríbezlí a mandarínky, ktorú po chvíli doplní vôňa kvetov. Sladké omamné tóny vnášajú do vonnej kompozície jazmín a opojná magnólia. To všetko stojí na sladko drevitom základe vďaka tonka bôbom a cédrovému drevu, ktoré s vami zotrvajú až do úplného doznenia.

Príbeh vône
Za toaletnou vodou s výstižným názvom „Svet je krásny“ stojí parfumérka Daniela (Roche) Andrier. Túto optimistickú a radostnú vonnú kompozíciu vytvorila v roku 1997. Dizajnový flakón znázorňuje na seba položené okruhliaky s kvetom na ich vrchole a navrhol ho umelecký sochár Serge Mansau.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
čierne ríbezle, bazalka, mandarínka
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jazmín, čerešňový kvet, magnólia
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
cédrové drevo, fazule tonka
Druh vône
ovocná, kvetinová

O značke Kenzo

Originalita, kreativita a kombinácia exotických prvkov s odkazmi na ázijskú kultúru. To je luxusná značka Kenzo, veľký hráč vo svete módy a parfémov. Motto značky znie „Pre krásny svet“ a v jej tvorbe sa dokonale odráža energia, radosť, nonkonformizmus a inšpirácia prírodou.

Za značkou Kenzo stojí návrhár Kenzo Takada, ktorý sa z Japonska odsťahoval do Paríža, kde v roku 1970 otvoril svoj prvý butik. Pre značku Kenzo je typická kombinácia tradičných japonských prvkov s európskym štýlom a parížskou eleganciou.

Parfémy Kenzo sú presne také, ako značka samotná – hravé, farebné a nápadité. Najobľúbenejšia Kenzo vôňa pre ženy je bezpochyby Flower by Kenzo, ktorá odpovedá na otázku „ako by asi voňal vlčí mak, keby nejakú vôňu mal?“ Za pozornosť stojí aj dámska vôňa s vanilkovými tónmi Kenzo Amour, kolekcia originálnych vôní Kenzo World alebo vôňa L’Eau Kenzo. Mužov pre zmenu nadchne parfumovaná voda Kenzo Homme.

Recenzie Kenzo Le Monde Est Beau2