KloraneBébé toaletná voda pre deti

1×
Klorane Bébé toaletná voda pre deti
Klorane Bébé toaletná voda pre deti
Odporúčaná maloobchodná cena
25,50

Ušetríte 54%
50 ml
11,55

Kód: KLO1023 | Na sklade
1
Darček pre vás
Nakúpte produkty z kategórie Matka a dieťa nad 20 € a celý váš balíček vám doručíme bez poštovného.
Večerné doručenie
už zajtra streda 20. 10. 2021
Osobný odber
už zajtra streda 20. 10. 2021

Popis Klorane Bébé
Zloženie

Dovoľte svojim deťom ponoriť sa do sveta fantázie ešte o niečo hlbšie. Toaletná voda Klorane Bébé všetky deti zaručene poteší a vykúzli im na tvári široký úsmev.

  • citrusová vôňa
  • prvá vôňa vášho dieťatka
  • vôňa neobsahuje alkohol
  • zloženie šetrné k detskej pokožke
  • hypoalergénna

Zloženie

Druh vône
citrusová

Napísali sme o Klorane Bébé
Články

O značke Klorane

Kozmetika Klorane | Táto francúzska dermatokozmetická značka bola založená v roku 1966 pánom Pierre Fabre, lekárnikom zaujímajúcim sa o účinnosť rastlín. Prvým produktom z kolekcie bol harmančekový šampón, ktorý je aj po niekoľkých inováciách stále súčasťou značky.

Ďalšia kapitola sa začala písať o rok neskôr predstavením prípravkov pre najmenších - Klorane Bébé. Hlavnou rastlinkou, obsiahnutou vo všetkých produktoch určených pre jemnú detskú pokožku, je nechtík lekársky. Mamičky v produktoch nájdu jednak hygienické potreby, ale aj čistiace obrúsky a masť či sprej na prevenciu zaparenín a ošetrujúcu zmes rastlinných olejov, ktorá je vhodná aj k masáži bábätka.

Už od začiatku svojho pôsobenia dermatokozmetika Klorane ponúka produkty starostlivosti o vlasy a vlasovú pokožku (od vypadávania vlasov až po lupiny ai.), starostlivosti o pleť a jemnú detskú pokožku. Dalo by sa povedať, že sa značka riadi heslom, že na každý problém existuje rastlina. Mangové maslo, žihľava, červený tymián, nevädza alebo chinínovník, to je len veľmi stručný prehľad rastlinných zdrojov, ktoré značka využíva.

Značka kladie veľký dôraz na ekologický prístup, trvalo udržateľný rozvoj, znižovanie spotreby energie a ochranu prírody. Výsledkom dlhoročného výskumu sú účinné produkty, ktoré je radosť používať. Veľmi prísny kódex garantuje kvalitu rastlinných extraktov, ich ekologické získavanie a efektívne začleňovanie do výsledného produktu. Samozrejmosťou je, že značka Klorane nevyužíva žiadne ohrozené rastlinné druhy. Naopak, Inštitút Klorane má tri základné úlohy - chrániť, skúmať a vzdelávať. Z mnohých aktivít, ktoré tento inštitút financuje po celom svete, spomeňme aspoň jeden. Portugalsko v spolupráci s Botanickou záhradou mesta Funchal a Národným botanickým ústavom mesta Brest úspešne vysadilo ohrozený druh rastliny Normandie triphylla.

Ak dávate prednosť rastlinnej starostlivosti, ktorá je efektívna, príjemná na používanie a zároveň rešpektuje prírodu, je značka Klorane tou pravou pre vás.

Recenzie Klorane Bébé1