Prejsť na hlavný obsah

Korloff

Korloff

Luxus, ktorý môžete cítiť – Korloff je francúzska klenotnícka spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou luxusných šperkov, hodiniek, manžetových gombíkov, luxusných pier a v neposlednom rade niche parfémov.

 

Šperkársky dom Korloff má pozoruhodnú históriu, ktorá sa viaže k záhadnému 200-karátovému surovému čiernemu diamantu, najväčšiemu na svete. Podľa legendy patril tento výnimočný klenot šľachtickej ruskej rodine Korloff-Sapojnikoff, ktorá si ho pred odchodom z Ruska v roku 1917 odovzdávala z generácie na generáciu ako talizman.  Vône Korloff vo svojich odvážnych vonných kompozíciách zintenzívňujú a predlžujú doznievanie emócií, ktoré vyvolávajú luxusné šperky tejto značky. Sú kombináciou luxusu, zmyselnosti a provokácie – a predovšetkým sú prepracované do posledného detailu. 

Za zmienku stojí parfumovaná voda pre ženy Korloff Gold, Korloff Lady alebo ikonická Korloff Korlove. Na svoje si samozrejme prídu aj muži. Objavte vonný klenot v podobe toaletnej vody Korloff In White, alebo si zamilujte parfumovanú vodu pre mužov Korloff Pour Homme. Podľahnite neobvyklým vonným kompozíciám a doprajte si tieto luxusné vonné skvosty aj vy.

celý text skryť text