Skip to main content

Štetec na masku

Štetec na masku
Filter
cenové rozpätie

Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   1
Najpredávanejšie

Prečo si kúpiť štetec na nanášanie masky

Spríjemnite si aplikáciu pleťovej masky! Ťažko by ste vo svojom okolí hľadali ženu, ktorá by si aspoň z času na čas rada nedopriala krémovú či ílovú masku. No pokiaľ ide o spôsob jej aplikácie, často vedie nanášanie „rukami“. A to je veľká škoda, pretože štetec na pleťovú masku má hneď niekoľko výhod.

  • Tou prvou je ľahšia príprava. Ak si vyberiete obojstranný štetec na masky, jeden z koncov býva silikónový. Ten je síce určený primárne na aplikáciu na tvár, ale ak treba masku najprv ešte premiešať (napríklad ílové masky sa miešajú s vodou), silikónovou časťou zvládnete aj tento krok.
  • Ďalej je to presnosť pri aplikácii. Štetcom ľahko naberiete ideálne množstvo a nanesiete ju len tam, kde ju chcete mať, a nie tam, kam už nepatrí (napr. okolo kontúr očí a tesne pri línii vlasov). Štetec na pleťovú masku môže mať rôzne veľkosti. Väčšie sú ideálne na rýchlejšie nanesenie a väčšie plochy, s menšími zase zvládnete skutočne precíznu aplikáciu do všetkých záhybov tváre.
  • Na rozdiel od prstov vám štetec pomôže rozotrieť masku rovnomerne, a to v tenkej a pokojne aj hrubšej vrstve. Ak má štetec na masku aj silikónovú časť, tak práve s ňou urobíte aplikáciu najprv „nahrubo“ a stranou so štetinami potom všetko dôkladne rozotriete.
  • Pohodlie je ďalší veľký plusový bod pre štetec na masku. Už nikdy ušpinené ruky! Ale príjemná, profesionálne vyzerajúca aplikácia – na tvár, krk a dekolt.
  • Ďalší argument, prečo si kúpiť štetec na nanášanie masky, je hygiena. Opäť sme pri tých zašpinených rukách. Nikdy nemôžete mať 100 % istotou, že sú vaše prsty a nechty naozaj hygienicky čisté. S umytým štetcom nemusíte mať obavy.

Vybrať ten správny štetček na masky nie je veľká veda a prakticky nemôžete urobiť chybu. Jediné, na čo musíte dbať, je dôkladné preplachovanie štetca po aplikácii a jeho následné preschnutie, skôr než ho uložíte do skrinky. Ak by ste pleťové masky radi používali častejšie, ale zatiaľ sa vám to nedarí, vyskúšajte štetec na masku! Celý proces vám veľmi spríjemní a na rituál s maskou sa budete oveľa viac tešiť.