Hubka na umývanie

Hubka na umývanie
Filter
cenové rozpätie

Pre koho?
Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   3
  •   1
Najpredávanejšie

Prečo používať umývaciu hubku?

Hubka na umývanie má dôležitejšiu funkciu, než ste si možno mysleli. Dajte umývacej hubke šancu a pokožka sa vám za to náležite odmení.

Kúpeľová hubka pomáha s obnovou kožných buniek tým, že šetrne odstráni odumreté bunky a stimuluje podkožný krvný obeh. S jej pomocou navyše vytvoríte bohatú penu a podporíte tak účinky sprchového gélu.

Umývacia hubka navyše zjemňuje hrubú kožu na lakťoch, pätách a kolenách a v neposlednom rade je to skvelý relaxačný a masážny prostriedok. Hubky na umývanie sa vyrábajú nielen v mnohých farbách, ale aj s rôzne hrubými povrchmi pre konkrétne časti tela (umývacia hubka na chrbát, päty či trebárs tvár).

Morská huba na umývanie

Dávate prednosť prírodným produktom? Stavte na prírodnú umývaciu hubku z morských hubiek, ktoré sa zbierajú v tropických moriach celého sveta. Ide o 100 % prírodný a 100 % biologicky odbúrateľný produkt, ktorý môžete po skončení životnosti hodiť trebárs na kompost.

Morská hubka na umývanie je vhodná pre problematickú a citlivú pokožku, má vysoký obsah minerálnych látok a jódu a výbornú nasiakavosť. Môžete ju použiť nielen ako umývaciu, ale napríklad aj kozmetickú hubku.

Či už hľadáte klasickú, či prírodnú hubku na umývanie, alebo trebárs kúpeľovú hubku a mydlo 2 v 1, nie je nič ľahšie, než si ju vybrať na notino.sk!

Náš tip: Vyskúšajte aj konjakovú hubku na tvár a užite si dokonale čistú pleť!