Prejsť na hlavný obsah

Lab Series

Lab Series

 Inovatívna, špičková a maximálne účinná starostlivosť, vyvinutá na mieru mužskej pleti – to je kozmetika Lab Series, ktorá mužom po celom svete pomáha vyzerať a cítiť sa čo najlepšie.

Príbeh značky Lab Series sa začal písať už v roku 1987. Jej filozofia vychádza z vedomia, že mužská a ženská pleť sa výrazne líšia, a preto sa líšia aj ich potreby. Muži potrebujú kozmetické produkty vytvorené na mieru ich pleti. Lab Series mužom ponúka riešenia založené na vyspelej technológii, podložené vedeckým výskumom a dlhoročnými skúsenosťami. Značka si zakladá aj na tom, že venuje pozornosť spôsobu, akým muži pristupujú k starostlivosti o svoju pleť, a zohľadňuje, ako chcú kozmetiku používať.

V portfóliu značky Lab Series nájdete všetko potrebné pre kompletnú starostlivosť o pleť. Vyskúšajte napríklad krém Lab Series Instant Filter Moisturizer, ktorý zjednotí tón pleti, čistiacu starostlivosť Lab Series Multi-Action Face Wash, čo dokonale uvoľní póry a zbaví pleť nečistôt, alebo príjemný balzam po holení Lab Series Shave.

celý text skryť text