Prejsť na hlavný obsah

Najobľúbenejšie kolekcie od Lancôme

REGENERÁCIA

Génifique

Začnite svoj rituál starostlivosti s regeneračným radom Génifique od značky Lancôme, ktorý je vhodný pre ženy akéhokoľvek veku a typu pleti. Génifique rozjasňuje pokožku, zjednocuje jej tón a zmierňuje viditeľné prejavy starnutia. Objavte napríklad ikonické sérum Advance Génifique, teraz obohatené o 7 prebiotických a probiotických častíc, ktoré majú pozitívny vplyv na rovnováhu kožného mikrobiómu. Pleť sa rýchlejšie obnovuje, je pevnejšia a vyzerá viditeľne mladšia.

ANTI-AGE

Rénergie Multi-Lift

Objavte novú generáciu účinnej starostlivosti proti starnutiu od značky Lancôme. Rad Rénergie sa preslávil svojimi produktami, ktoré vďaka prelomovej technológii a výťažkom z ľanového semienka zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a zároveň dosahujú trojitú účinnosť: zjemňujú viditeľné vrásky pod očami, spevňujú pleť a navracajú jej pôvodné kontúry. Vyberte si jeden z mnohých denných či nočných krémov radu Rénergie a získajte späť svoje sebavedomie!

HYDRATÁCIA

Hydra Zen

V dnešnej uponáhľanej dobe je nevyhnutné, aby ste si pleť dostatočne chránili pred pôsobením negatívnych vonkajších vplyvov. Hydra Zen od značky Lancôme účinne ošetruje pleť, dodáva jej vitalitu, hĺbkovú hydratáciu a potrebnú výživu. Zabráňte vysušeniu pokožky a jej podráždeniu s produktmi Hydra Zen, ktoré obsahujú jedinečné rastlinné výťažky NeuroCalm™. Vyberte si z bohatej ponuky krémov s rôznymi textúrami, hydratačných esencií alebo pleťových masiek.

PRÉMIUM

Absolue


Odhaľte tajomstvo prémiovej starostlivosti Absolue značky Lancôme. Každý produkt tohto regeneračného radu proti starnutiu obsahuje výťažky okvetných lístkov ruže stolistej, ktoré sú zberané ručne vždy za úsvitu, keď majú prírodné rastlinné oleje najviac látok vhodných na revitalizáciu kožných buniek. Doprajte si prežiarenú, obnovenú a hodvábne jemnú pleť.