Long 4 Lashes Lashmultiaktívne sérum na mihalnice

6×
Long 4 Lashes Lash multiaktívne sérum na mihalnice
Long 4 Lashes Lash multiaktívne sérum na mihalnice
FX5 Formula 3 ml
26,60

Kód: LFL4151 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
utorok 31. 3. 2020

Popis produktu Long 4 Lashes Lash

Multiaktívne sérum na riasy Long 4 Lashes zaisťuje väčšiu hustotu rias, zabraňuje ich vypadávaniu, rednutiu a dlhodobo ich posilňuje.

Vlastnosti:

  • intenzívne posilňuje a hĺbkovo vyživuje riasy
  • pomáha dosiahnuť zvodný a krásny pohľad
  • ľahko sa aplikuje a nedráždi pleť okolo očí
  • vhodné pre ženy s permanentným make-upom
  • vhodné pre ženy s predĺženými riasami
  • vhodné aj pre nositeľov kontaktných šošoviek

Ako aplikovať:
Aplikujte na dôkladne odlíčené oči pozdĺž línie vrchných a spodných rias. Dôsledne zamedzte priamemu styku s očami. Na dosiahnutie maximálneho efektu používajte 6 mesiacov, a to každý deň pred spaním.

Aby ste zaistili trvalý účinok, pokračujte v používaní 3× – 4× týždenne.

Napísali sme o Long 4 Lashes Lash
Články

O značke Long 4 Lashes

Kozmetika Long 4 Lashes ponúka špeciálnu kozmetickú starostlivosť pre bezchybnú pleť, riasy, obočie i vlasy. Inovatívny systém účinných látok maximálne podporuje regeneráciu a zdravý vzhľad. Unikátne formule jednotlivých produktov sú dermatologicky testované pod dohľadom dermatológov, alergiológov a pri očnej kozmetike taktiež očných lekárov.
Značka Long 4 Lashes sa zameriava na najmodernejší výskum a aplikáciu kozmetiky, ktorá odstraňuje príčiny nepríjemných problémov, akými sú nadmerný úbytok vlasov a rias, rednutie obočia, znečistená pleť a ďalšie. Vytvorené séra obsahujú vysokokoncentrované vzorce účinných látok, ktoré aktívne pôsobia na aplikované miesta.
Long 4 Lashes, kozmetika pre zdravie a krásu, je teraz dostupná aj na slovenskom trhu. Používajte špeciálnu kozmetiku, ktorá pomôže vyriešiť vaše problémy a podporí zdravie aj krásu vašej pleti, rias, obočia i vlasov!

Recenzie Long 4 Lashes Lash